« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Patron Ali Nail

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME

1200 tirajlı haftalık ‘‘Akyazı Sesi’’ gazetesinin imtiyaz sahibi F.Bahçeli futbolcu, ‘‘Profesyonelce’’ adındaki köşesinde güncel yazılar yazıyor. Bir radyonun da ortağı Ali Nail, ligin ikinci yarısından itibaren banko oynamaya hazırlanıyor.

Sütunlar onun

Fenerbahçeli Ali Nail, yeşil sahaların yanı sıra gazete sütunlarında da top koşturuyor. Sezon başında tam takıma girecekken şanssız bir sakatlık geçiren 27 yaşındaki yıldız, doğup büyüdüğü yer olan Akyazı'da Akyazı Sesi adında bir gazetenin patronluğunu yapıyor.

İyi bir iş adamı

1200 tirajlı haftalık gazetede ‘‘Profesyonelce’’ köşesinde yazılar da yazan Ali Nail, aynı zamanda amcası Ahmet Durmuş ile Akyazı FM'in de ortağı. Akyazı'da çok sevilen Ali Nail, ayrıca kendi adını taşıyan bir de halı sahanın işletmeciliğini yapıyor.

Fener'e doyamadım

Ligin ikinci yarısından itibaren oynamaya hazırlanan Ali Nail, futbolda tüm hedeflerine ulaştığını ancak Fenerbahçe'ye doyamadığını söylüyor. 320 birinci lig maçında forma giyen Ali Nail, bu kez Fenerbahçe'nin değişmez oyuncusu olmayı kafasına iyice koymuş.

Kendine güveniyor

Tecrübesine ve yeteneğine güvenen sarı lacivertli futbolcu sezon başında boş mukaveleye imzasını atmış. Ali Nail, ‘‘Ben takıma gireceğime inanıyorum. Bu sezon şampiyon olacağız. Benim de başarılı kadroya mutlaka büyük katkım olacak. Bekleyin geliyorum’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz