Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Pastarito’da yeni yıl kutlaması

Pastarito, Akaretler’deki yerinde önceki gece yeni yıl kutlaması yaptı.

Pastarito’nun sahibi Ebru Keser Erda ve eşi Deniz Erda’nın ev sahipliğini üstlendiği davete aralarında; ıclal Aydın, Seray Sever, Saba Tümer ve Gani Müjde’nin de olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

90’lı yıllarda Bilge Egemen ile birlikte “Devriye” adlı televizyon programını sunan Pastarito’nun sahibi Ebru Hanım “şimdi ‘Devriye Pastarito’ oldum. Eskiyi anımsatıp, yeniyi yaşamak için bu daveti verdim” diye konuştu.

Maki Zafer’in

Bodrum-Türkbükü’nün en popüler oteli ve beach’i Maki’yi önümüzdeki yaz Zafer Tarlan işletecek. Maki Otel’in sahibi Melek Manisalı geçtiğimiz yaz Avusturya Lisesi’nden sınıf arkadaşı olan Ayşegül Dinçkök’ü de yanına alarak mekanı kendisi işletmişti.

Ayşegül Dinçkök ve Melek Manisalı umdukları gibi geçmeyen yaz aylarından sonra, 2010 yazı için işletmeyi Zafer Tarlan’a devretmişler. Türkbükü’deki Ship a Hoy’un da sahibi olan Zafer Tarlan, Maki’yi ortağı Cemal Yarar ile birlikte işletecek.

Çocukluk Düşleri-m

Genç kuşak ressamlardan Nebahat Karyağdı’nın Caddebostan Kültür Merkezi’nde açtığı “Çocukluk Düşleri-m” adlı sergi, sanat dünyasının ünlü isimlerinden büyük destek gördü. Ziyaretçiler arasında sanatçı Erol Evgin ve Cengiz Karavan da vardı. Sergiyi yarına kadar gezebilirsiniz.

Konserli karşılama

Kanyon alışveriş merkezi, 2010 yılını yeni yıl konseri ile karşıladı. Önceki gün Kanyon aktivite alanında gerçekleştirilen yılbaşı konserinde, Fatih Erkoç’un solistliğinde 34 kişilik Senfoni Orkestrası sahne aldı.

Yeni yıl heyecanının ve coşkusunun erkenden yaşandığı geceye; Sinan Erkoç, Fuat Güner, Aslı şen, Hıncal Uluç, Selin-Lal Denizli, Nilgün Belgün ve şahnaz Çakıralp gibi tasarım, sanat ve sosyal hayatın tanınmış isimleri katıldı.

Demirören’ler ıstinye Park’ta

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören’in eşi Revna Demirören, önceki gün ıstinye Park’taydı. Revna Hanım, oğlu Cemal ile birlikte geldiği alışveriş merkezinde Masa restoranda yemek yedi sonra da yılbaşı alışverişi yaptı.

Yılbaşı alışverişi

Metro AG Türkiye Temsilcisi olan Nurdan Tümbek Tekeoğlu, kızı Damla ile birlikte önceki gün ıstinye Park’ta alışverişteydi. Nurdan Hanım, Avusturya Lisesi’nde okuyan kızı ile yılbaşı alışverişi yaptı.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI