Pascal'dan bomba açıklamalar

Hürriyet Haber
08.10.2015 - 14:17 | Son Güncelleme:

Beşiktaş’ın eski futbolcularından olan Pascal Nouma, Fransa’nın Lens Futbol Kulübü’nde yaşadığı sıkıntıyı ve Beşiktaş’ın teklifini anlattı.

Lens’te geçirdiği iki sezondan bir Avrupalı kulübün kendisini transfer etmek istediğini öğrendiğini belirten Nouma, bu haberi duyar duymaz bir İspanya ya da bir İngiltere takımını düşündüğünü söyledi. Nouma kendisini isteyen takımın Beşiktaş olduğunu duyunca aklına ilk gelen şeyin midnight express filmi olduğunu açıkladı.

Anlamadan, araştırmadan Türkiye hakkında “Bağdat gibi” olduğunu düşünen Nouma, İstanbul’a ve Türkiye’ye geldiği için çok mutlu olduğunu ve bu operasyon sayesinde maddi açıdan çok kazançlı çıktığını da söyledi.

So Foot İnternet sitesine yaptığı açıklamalarda Türkiye’ye gitme fikrinin ilk etapta kendisini çok korkuttuğunu söyleyen Nouma, sonuç olarak Lens takımının çok karşı çıkmalara rağmen Türkiye’ye gittiğini ve kendi kendine neden Türkiye’ye gidemeyeceğini çok sorup düşündüğünü ve Bağdat gibi olduğunu düşündüğü Türkiye’ye sonunda gittiğini ifade etti. 

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı