"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Pascal sünnet olmuş!

Ali Atıf Bir’le yaşadığı “sünnet” polemiğiyle gündeme gelen Pascal Nouma, önceki akşam Aslı Saçar’ın Bebek’teki mekânı Lulu’s’taydı.

Nişanlısı Lulu ve arkadaşlarıyla birlikte mekândaki karaoke partisine katılan Nouma, gece boyunca şarkılar söyleyip eğlendi. Nouma arkadaşlarına Türkiye’yi ve bir zamanlar formasını giydiği Beşiktaş’ı ne kadar çok sevdiğini anlatırken, söz dönüp dolaşıp “sünnet” mevzusuna geldi. “Hıristiyan’ım ama sünnet olayını çok sağlıklı bulduğum için çocuğumu sünnet ettirdim” diyen Fransız yıldız, kendisinin de sünnetli olduğunu ispatlamak için bir anda pantolonunu aşağı indirdi. Ve mekândakilerin şaşkın bakışları arasında sünnet polemiğine son noktayı koymuş oldu! Bu arada bunun Nouma’nın ilk skandalı olmadığını hatırlatayım. Nouma, 2003 yılında da Beşiktaş’ın Fener-bahçe ile oynadığı maçta attığı golü kutlamak için elini şortunun içine sokmuş ve bu hareketiyle uzun süre gündemde kalmıştı.

Zirvede eğlence başlıyor

Uludağ, sömestr tatilinde iki renkli festivale ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin en büyük gençlik festivallerinden “Whitefest”, 23 Ocak’ta start alacak. Organizasyon, farklı üniversitelerden binlerce öğrenciyi bir araya getirecek. Uludağ’ın en güzel otellerinde konaklayacak gençler, Demet Akalın, Levent Yüksel, Murat Dalkılıç gibi ünlü isimlerin konserleriyle gönüllerince eğlenecek. “Ark Winterfest” de aynı gün başlayacak. Bu yıl 15’incisi düzenlenecek festival kapsamında Ajda Pekkan, Sıla, Ozan Doğulu, Bengü de konser verecek.

Eteği giydik viskiyi kokladık
Geçtiğimiz hafta Türkiye’de alkol yasağı konuşulurken, ben Chivas Regal’in davetlisi olarak İskoçya’daydım. Chivas Regal’in Keith bölgesindeki özel misafirhanesi Linn House’da önce İskoçlar’ın geleneksel kıyafeti kilti giydik, daha sonra gayda ve alkışlar eşliğinde ülkenin geleneksel yemeği Haggis’in tadına baktık. Ertesi gün de Chivas’ın damıtma tesisleri Strathisla’yı gezdik ve arpa tanelerinin nasıl viskiye dönüştüğünü aşama aşama gördük. Ve sonunda sıra viski tadımına geldi... Önümüze dizilmiş beş bardağı önce kokladık, sonra içtik. Bu arada tadım yaparken viskiye kendi oranı kadar su eklemek gerektiğini öğrendim. Bu uygulama, su kokuları daha iyi ortaya çıkardığı için yapılıyormuş.

Hüsnü şenlendirecek

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, bu gece Suriye Pasajı’nın içindeki Lux adlı mekânda sahneye çıkacak. Gecede DJ U.F.U.K da performans sergileyecek.

Cento per Cento’ya uğrayın

Çatısı altında Sortie, Salomanje, Ghetto gibi önemli mekânları bulunduran Eksen Group’un sahipleri Erol ve Varol Kaynar, Londra’daki Latium’un şefi Maurizio Morelli ile anlaştı, Nişantaşı-Abdi İpekçi Caddesi’nde bir İtalyan restoranı açtı. Geçtiğimiz gün “Cento per Cento” (Yüzde Yüz) adıyla hizmete giren mekâna uğradım, Morelli’nin hazırladığı yemeklerin tadına baktım. Yemekler benden tam not aldı, şiddetle tavsiye ederim!

Nostalji geceleri

İzzet Öz, Elmadağ’daki İstanbul Ruj’da her çarşamba nostalji rüzgarları estiriyor. Öz’e canlı sahne performansı sırasında Gökhan Sanlıman da eşlik ediyor.

Turizm işini sevdi

Emre Ergani, geçen yıl Bodrum’daki Virgin Otel’i, daha sonra da Akaretler’deki W Otel’i işletmeye başlamıştı. Ergani turizm işini sevmiş olmalı ki, şimdi de Gökhan Çarmıklı’nın Çeşme’deki oteli 7800 Çeşme’nin işletmeciliğini üstlendi. Anlaşılan Emre Bey bu yıl İstanbul, Bodrum, Çeşme arasında mekik dokuyacak!

İzmirliler Ankara’yı sallayacak

İzmir’den çıkan genç yetenekler Murat Dalkılıç ve DJ Ece Toprak, bugün Saklı Kent’te Ankaralı hayranlarıyla buluşacak. Mekânda eğlence sabahın ilk saatlerine kadar devam edecek...

X