Gündem Haberleri

  Pascal Feos

  Hürriyet Haber
  13.01.2012 - 12:20 | Son Güncelleme:

  The Hall
  14.01.2012
  22:00

  Onbeş yıllık müzik geçmişinde Tokyo’dan İbiza'ya dünyanın en prestijli gece kulüplerinde çalan house ve techno'yu ustalıkla harmanlayarak setlerinde kullanan müzik dünyasının önemli isimlerinden Pascal Feos The Hall Urban Style'da!

  25 yılı aşkın bir süredir Tokya'dan, Ibiza'ya kadar dünyanın en ünlü klüplerinde kendi tarzında performanslar gösteren Pascal Feos aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği ve kendi plak şirketlerinden piyasaya sürdüğü parçalar ile bir çok ünlü DJ‘in de setlerinde vazgeçilmez bir isim olmayı başardı. Müzik dünyasının ünlü isimlerine remixleri ile destek olan Pascal Feos, kendi booking ajansını da başarı ile yürütüyor.

  Performansını sergilerken tüm dikkatini dans pistine veren Pascal Feos bir sonraki parça seçimini de o anda dans eden kişilere göre yapıyor. Stüdyoda çalışırken de bu yöntemi uyguluyor, ve diyor ki: “Dans pistinin ihtiyaçlarını anlamak en önemli şeydir, istediğin kadar az ekipman ile çalış, dans pistini anladıktan sonra ortaya doğru şeyleri çıkartabilirsin.”

  Pascal hayatının 17 senesini elektronik müziğe adamış, en başlarda verilen DJ lik görevlerinden, solo albümüne kadar hep kendi geçmişine sadık kalmıştır. 80‘lerde house ve disco çaldıktan sonra Resistance ve Sonic Infusion isimli projeleri ile trance dünyasında önemli izler bırakmıştır. Bu iki projeye karşılık 1995‘te Gabriel Le Mar ve Alex Azary ile birlikte `Aural Float` isimli projede Ambient/Lounge/Electronica tarzlarında çalışmıştır.

  2011'in ortalarında Pascal Feos, Domenico D´Agnelli ve Antonio Barrientos ile birlikte Münih'te techno/house klübü “Club chaca chaca” nın kuruculuğunu üstlenmiştir.

  Gecede Pascal Feos’a Türkiye’ nin önde gelen prodüktör ve Dj’lerinden Murat Uncuoğlu eşlik edecek.  Gecenin açılışı Yeliz Demiray’dan..

  NE KADAR: 34.00 TL

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı