« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pascal’a taviz yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş yöneticisi Yıldırım Demirören, Nouma'nın hareketlerine prim tanımayacaklarını belirtirken, ‘‘Kendisini son kez ikaz ettik. Aynı olaylar tekrar ederse, gerekli işlemleri yaparız’’ dedi.

CEZASINI ÇEKECEK

Beşiktaş Futbol Komitesi üyelerinden Yıldırım Demirören, Pascal Nouma'nın yaptığı hareketleri kabul etmediklerini açıkladı. Demirören, ‘‘Kimseye taviz vermeyiz. Fransız oyuncumuz Nouma, yaptıklarının cezasını çekerken faturasını da ödemek zorunda. Bir dediğini iki etmedik. Kendisine çeki üzen vermeli’’ diye konuştu.

MENAJERİ ÇAĞIRILDI

Nouma'nın Asbaşkan Ahmet Hamoğlu tarafından uyarıldığını vurgulayan Demirören, şöyle devam etti: ‘‘Nouma'yı son kez ikaz ettik. Ayrıca menajerini de İstanbul'a çağırdık.’’ Bu arada Nouma, ceza ile ilgili olarak ilginç bir açıklama yaptı. Fransız futbolcu, ‘Eğer yönetim bana para cezası verirse, bunu kulübe değil, hayır kuruluşlarına veririm’ dedi.

Nouma: Pes etmem

BEŞİKTAŞLI Nouma son günlerde çok yıprandığını ancak kesinlikle pes etmeyeceğini söyledi. Nouma, ‘‘Ben, İsmail Güldüren’e tükürmedim. Hakemin görmediği bir olayı, tribündeki gözlemci nasıl görüyor, anlamıyorum. Beşiktaş'la iki yıllık mukavelem var. Güzel günler yaşamadan ayrılmam’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz