Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Partilerle dolu bir haftasonu

  Hürriyet Haber
  22 Aralık 2000 - 00:00Son Güncelleme : 22 Aralık 2000 - 00:01

  Türkiye'nin en iyi alternatif müzik şirketlerinden Kod Müzik bu haftasonunu iki ayrı partiyle karşılıyor. Partilerin ilki Depeche Mode Partisi. Bu gece saat 23.00'ten itibaren Babylon'da Depeche Mode Party'ye katılabilirsiniz. Parti, 80'lerin başında bir new-wave topluluğu olarak müzik dünyasına giren ve pop müziğin önemli topluluklarından olan Depeche Mode'un hayranlarını buluşturmak için Kod Müzik ve Depeche Mode Türkiye Fan Club tarafından hazırlandı. Partide, topluluğun klasikleşmiş parçalarının yanı sıra, Depeche Mode parçalarına çeşitli şarkıcılar tarafından yapılmış remiksler dinlenecek ve topluluğun daha önce bizde yayınlanmamış videoları gösterilecek. Katılımcılara Depeche Mode videolarının ve CD'lerinin verileceğine de duyuralım.

  İkinci partinin adıysa ‘‘Kod Müzik 5. Yıl Partisi’’. Bu parti ise yarın saat 23.00'te Babylon'da başlayacak. Hem plak şirketi, hem müzik dükkanı olarak yayınladığı ve getirdiği albümlerle, gerçekleştirdiği konser organizasyonlarıyla avantgarde'dan elektronik müziğe, alternatif rock'tan reggae'ye yerli yabancı birçok farklı müziği müşterilerine ulaştıran Kod Müzik bu partiyle 5. kuruluş yıldönümünü kutlayacak.

  Şeyhbender Sok. 3, Asmalımescit-Tünel, Beyoğlu. Tel: (212) 292 73 68

  Her iki partinin de bilet fiyatları: ayakta 8 milyon, öğrenci 5 milyon. Biletler Babylon gişesinden, Biletix satış noktalarından ve Biletix Çağrı Merkezi'nden (0216 454 15 55) temin edilebilir.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı