Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Partide el ele

Önceki gece görkemli Fashion TV partilerinden birine daha ev sahipliği yapan Sortie, dünya ve Türk jet sosyetesinden birçok önemli ismi ağırladı.

Pınar Altuğ’un sunuculuğunu üstlendiği gece, 130 ülkede yayınlandı. Hem İngilizce, hem Türkçe sunum yapan Altuğ’u, sevgilisi Yağmur Atacan da ön sıralardan izledi. Geceye damgasını vuran olay ise son günlerin gündemdeki ismi Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan’ın ilişkilerini el ele tutuşarak resmileştirmeleriydi. Gecenin ilerleyen saatlerinde yan yana gelen sevgililer, el ele samimi pozlar verdiler. /images/100/0x0/55eaa739f018fbb8f88e1957

Sertab Erener’in "Sertab Digital" adını verdiği özel projesinde yer alan şarkılarını seslendirdiği partide, Balizza firması da düzenlediği defileyle yeni koleksiyonunu tanıttı. Defilede Çağla Şikel, Sema Şimşek, Azra Akın, Tuğba Özay, Ece Gürsel, Şebnem Scheafer, Elif Ece, Doğa Bekleriz, Fatma Yaman, Seda Ertan, Şebnem Sürücü, Simge Topaloğlu, Burcu Çağrı, Sedef Avcı, Özge Ulusoy, Tuğçe Güder gibi birbirinden ünlü mankenler podyuma çıktı.

Geceye Eran Tapan, Çiğdem Kayalı, Nur Taşkent, Kerim Cıngıllıoglu, Alinur Velidedeoğlu, Dilara Endican, Ayla Dümer, Mehmet Mutaf, Selma Türkeş, Semiramis Pekkan, Destan Bezmen, Sibel İlkiz ve Ayşe Hatun Önal gibi ünlü isimler katıldı.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI