« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Parmalı Saffet

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ziya ŞENGÜL

Fenerbahçe kendi futbolcularının hataları yüzünden bindiği dalı keser gibi maç kaybediyor. Bir bakıyorsunuz, Erol, ardından gelen maçta Högh, Parma'da da Beckenbauer Saffet kendi kalesine şık bir kafa golü atarak, Fener'in sonunu hazırladı.

F.Bahçe, Parma karşısında Saffet'ten sonra kaleci Rüştü'nün de hatasıyla kalesinde ikinci golü de görünce, bu turu inanılmaz bir şekilde hediye etti. Üstelik F.Bahçe çok büyük bir avantajla Parma'ya gelen takımdı. Baliç'in serbest atıştan direk gelen F.bahçe golü inanılmaz umut ışıkları yakarken, kendi kendine gol atan F.Bahçe koskoca bir şansı elinin tersiyle itti.

Yazık, günah. Gerçekten günah. Tur şansını iyi kullanamayan F.Bahçe'nin seyircisine de günah, yöneticisine de günah. Ama en büyük günah formaya. Bu forma bu kadar ucuza piyasaya düşmemeliydi.

F.Bahçe şansını iyi kullanamazken, Boliç'in gollük şutunun direkten dönmesini ben Tanrı'nın izin vermediğine bağlıyorum. Ama işin özü, koskoca bir yazıktır. Çünkü F.Bahçe gol atarken, kendi kalesinde gol hediyesinde bulunan takım olmasaydı, güle oynaya bu turu atlardı..

İlk önce Rüştü kalesine gelen sert şutları tutmaya değil, yumruk atmaya yönelse, Saffet de hangi formanın altında görev yaptığını öğrense, Murat Yakın denen virtüözümüz de trafik memuru gibi sahanın içinde dolaşmasa vallahi de billahi de F.Bahçe bu Parma'dan güle eğlene dönerdi.

F.Bahçe kendi bildiği dalı kesti dedik. Ve de bu turu inanılmaz bir şekilde Parma'ya hediye eden takım olduğunu da söyledik. Lütfen Löw denen yarım köse de aklını başına toplasın. Kendisine benzeyen Saffet'le dans etmeye devam etmesin. Sabrımız taştı. Yeter artık yeter diyoruz.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz