« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Parma tuzağı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

UEFA Kupası ilk turundaki İtalyan rakiplerine karşı özel önlemler alacak olan Fenerbahçe Teknik Direktörü, planını kontratak üzerine kuruyor.

<ı>Önce durdur sonra vur

Fenerbahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, salı günü oynanacak Parma maçı için tuzak hazırlıyor. UEFA Kupası'ndaki güçlü rakibini İtalya Kupası maçında Cenova'ya karşı izleyen Löw, İstanbul'daki ilk maçta önce gol yememeyi ve rakibi durdurmayı sonrada kontrataklarla gol bulmayı planlıyor.

<ı>Savunma büyük koz

Göteborg'u da aynı oyun şekliyle eleyen Löw'ün en büyük güvencesi savunmasındaki istikrar. Uche, Högh, Saffet ve Mustafa Doğan'dan oluşan savunma bloğu Parma'nın yıldızlarına set çekecek. Bu arada orta alanda da savunma yönü güçlü olan Murat Yakın, Kemalettin ve Tayfun gibi yıldızlar görev alacak.

<ı>Erol oynayacak

Moldovan ve Baliç ile golü düşünen sarı laciertlilerde oyunu Moshoeu ile Metin Diyadin yönlendirecek. Frikik atışlarında ise Baliç'in yanı sıra Erol'a da görev düşecek. Löw, formda olan Boliç ile Sergio'ya maçın akışına şans vereceğini söyledi.

FORMLARI GİTTİKÇE YÜKSELİYOR

Fenerbahçeli futbolcular, sezon öncesi yaşanan sorunların ardından, kısa sürede formlarını yükseltti. Sarı lacivertliler UEFA Kupası ön eleme maçında da ve ligin son iki haftasında taraftarlarını memnun etti.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz