YALOVA HABERLERİ

Parıldar’dan Garden'e övgü

DHA
28.03.2017 - 11:59Son Güncelleme :
DHA

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Suat Parıldar, Türkiye'nin çiçekçilik sektöründeki tek ve en büyük kümelenme modeli olan Garden A.Ş.’yi ziyaret etti.

Bitkisel Üretim Şube Müdürü Hacı Ali Dinçer ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Özden Geyik’le birlikte ülkemizin çiçekçilik sektöründeki tek ve en büyük kümelenme modeli olan Garden A.Ş. yi ziyaret eden Parıldar, Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gümüş ve Yönetim Kurulu üyeleriyle süs bitkileri üreticilerinin durumunu görüştü.

Karşılıklı sohbet havasında geçen görüşmede birçok konu hakkında görüşme yapıldı. Hayata geçirmeyi düşündükleri bir proje hakkında Başkan Gümüş’e bilgi veren Geyik, “Kadınların üretime katılmalarını sağlamak amacıyla eğitim ve istihdamlarına yönelik projelerimiz var” dedi. Başkan Gümüş’le konuşmalarını sürdüren Geyik, firmalarının, kendilerinin eğitime alacakları kadınların istihdamı konusunda görüşlerini sordu. Gümüş, çalışanlarının ağırlıklı olarak kadınlardan oluştuğunu ve bu projeye memnuniyetle destek verebileceklerini ifade etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yalova haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yalova ilinden Parıldar’dan Garden'e övgü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 11 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Parıldar’dan Garden'e övgü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı