İSTANBUL HABERLERİ

“Parayı Bulduk” filminin ilk fragmanı yayımlandı

DHA
28.03.2017 - 13:25Son Güncelleme :
DHA

Orhan SENCER / İSTANBUL, (DHA) - ÇEKİMLERİ geçtiğimiz ay tamamlanan ve üç kuşak oyuncuların yer aldığı “Parayı Bulduk” isimli sinema filminin ilk fragmanı görücüye çıktı.
Pek çok film festivalinde aday olacak “Parayı Bulduk” filmi, oyuncu kadrosuyla olduğu kadar senaryosuyla da dikkati çekiyor. Senarist ve yönetmenliğini İhsan Taş’ın yaptığı filmin başrollerini Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan ve Metin Keçeci üstlendi.
ERSİN KORKUT: SENARYOYU ÇOK BEĞENDİĞİM İÇİN PROJEYİ KABUL ETTİM

Ünlü youncu Ersin Korkut, filmin senaryosunu çok beğendiği için projeyi kabul ettiğini belirterek, “Daha önce birlikte uzun yıllar çalıştığım ekip arkadaşlarım Metin Keçeci ile Gülsüm Alkan’ın da projede olması beni çok mutlu etti. Set boyunca birlikte çok güzel vakit geçirdik, keyifli anlar yaşadık ve geçmişteki anılarımızı tazeledik. Yönetmenimiz İhsan Taş’ın da tüm ekiple yakından ilgilenip içten davranması, bizim enerjimizi daha da yükseltti ve çok güzel bir işin ortaya çıkmasında büyük etkisi oldu. Bunca insanın özveriyle çalıştığı ve emek harcadığı bir iş, hak ettiği değeri görecektir diye düşünüyorum” dedi.

Para Bulduk filminin konusu ise şöyle:
“Kumarhane müdürü Nermin (Gülsüm Alkan) çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal’in (Metin Yıldırım) orayı gerçek film seti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.”

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden “Parayı Bulduk” filminin ilk fragmanı yayımlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 13 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça “Parayı Bulduk” filminin ilk fragmanı yayımlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı