MUĞLA HABERLERİ

Paraşütçüler Gökyüzünde Dev Bayrak Açtı

IHA
29.10.2015 - 16:52Son Güncelleme :

FETHİYE SEMALARINDA BAYRAK AÇILDI

IHA

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir paraşütçü Ölüdeniz semalarında tam 54 metre kare boyunda dev bayrak açtı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Ölüdeniz semalarında Tecrübeli paraşütçü Güven Bay tarafından açılan dev Türk bayrağı Belceğiz plajındaki turistler tarafından da ilgiyle izlendi. 20 Yıllık paraşütçü Güven Bay Babadağ’ın bin 700 metrelik pistinden 6x9 ebadındaki 54 metre karelik dev bayrakla atladı. Gökyüzünde bir süre uçan Grawity Paraşüt şirketi yönetim kurulu başkanı Güven Bay yaklaşık bin 200 metrede 54 metre karelik Türk Bayrağını açtı. Bu bayrakla yaklaşık 20 dakika Ölüdeniz semalarında dolaşan Güven Bay plajda güneşlenen yerli ve yabancı turistler tarafından ilgiyle izlendi. Yere rahat bir iniş gerçekleştiren Güven Bay alkışlarla karşılandı. Güven Bay bu güne kadar Ölüdeniz semalarında en büyük Türk bayrağını açtık. Cumhuriyet bayramını ve her milli bayramımızı gökyüzünde Türk bayrağı açarak kutluyoruz. Bu yılda 6x9 ebadında 54 metre karelik Türk Bayrağı açtık. Adeta Ölüdeniz semalarında yamaç paraşütünden en büyük bayrağı açarak rekor kırdık” dedi.
Öte yandan günboyu Babadağ’dan Ölüdenize uçuş yapan yamaç Paraşütü pilotları müşterileri ile birlikte gökyüzünde Türk Bayrağı açtılar.Yamaç Paraşütü pilotlarından İbrahim Altın’da müşterisi ile birlikte uçuşa geçtiğinde Ölüdeniz semalarında Türk bayrağı dalgalandırdı. Onlarca paraşütçü Gökyüzünü paraşütlerine taktıkları ayyıldızlı Türk Bayraklarıyla görsel bir şölene döndürerek Cumhuriyet Bayramını kutladılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Paraşütçüler Gökyüzünde Dev Bayrak Açtı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Paraşütçüler Gökyüzünde Dev Bayrak Açtı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı