« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Parasız saadet

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BU köşede takımların bütçeleri ve karşılığında aldıkları sonuçları yazdığımda bazı kulüplerden tepki almıştım. Ve yazımda Antalya BŞB’nin başarısını belirttiğimde de bazı imalar yapılmıştı. Tarih beni yine haklı çıkardı. Maddi sıkıntı içindeki bu takım onur mücadelesi vermeyi sürdürürken, 9 sayı geriye düştüğü maçta şampiyon adayı Türk Telekom’u yenerek cuzi bütçeyle neler yapılacağını herkese gösterdi, 5’inciliğe oturdu.

G.Saray-Beşiktaş derbisi skor olarak dikkat çekerken, bu maçta sarı kırmızılı takım play-off eşleşmesinde 1-0 geriye düşmemek için asıldığı maçta Hüseyin-Tolliver ikilisinin oyunu sayesinde kazandı ve kara bulutları dağıttı.

F.Bahçe, Solomon’a kavuştu, takım rahatladı. Uzunlar da daha iyi top almaya başladı. Konya’da Ömer Onan (2/3 iki sayı, 3/3 üç sayı, 1/1 faul) yine başrolü kaptı.

Hayırlı olsun Orhun

Kepez ise Casa Ted karşısında beklemediği bir yenilgi aldı, haftanın sürprizini gerçekleştirdi. Halil Üner’in de ’yeneriz’ tezi boş çıktı. Selçuk Ernak’la yollarını ayıran Banvit, Orhun Ene ile anlaştı. Her ikisine de hayırlı olsun...

Haftanın sonunda puan cetveline şöyle bir baktığınızda zirvedeki 2 ile 4 arasındaki 3 takım (19-8) ile play-off yolundaki 4 takım (12-25) aynı hizaya geldi. Bakalım dikenli yoldan kim mutlu ayrılacak, kim hayal kırıklığı yaşayacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz