« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Parasız mucize

G.SARAY Kulübü ekonomik kriz nedeniyle sıkıntılı günler geçirmesine rağmen, futbol takımı son 6 sezonun en iyi dönemini yaşıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Bu sezon hiç para almadan oynayan sarı kırmızılı takım, topladığı 44 puanla 18. haftalar itibariyle son 6 sezonun en başarılı peformansını sergiledi. Teknik direktör Fatih Terim yönetiminde UEFA Kupası’nın kazanıldığı 1999-2000 sezonunun 18. haftasında 45 puan toplayan sarı kırmızılılar, o dönemin ardından en iyi performası Eric Gerets idaresinde bu sezon ortaya koydu. Belçikalı çalıştırıcı, sergilediği istatistiklerle, sarı kırmızılı takımın başında görev yapan Mircea Lucescu, ikinci döneminde Fatih Terim ve Gheorghe Hagi’yi geride bırakmayı başardı.

Galatasaray’a Almanya’dan davet

ALMANYA’da düzenlenecek 2006 FIFA Dünya Kupası finalleri nedeniyle Hamburg’daki ünlü müze "Museum für Völkenkunde"de açılacak Dünya Taraftar Ürünleri Sergisi’ne, Galatasaraylı taraftarların da davet edildiği bildirildi. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, sergide Galatasaray’ı temsil etmek isteyen taraftarların, ürünlerini "Galatasaray Spor Kulübü, Almanya Taraftar Sergisi Yarışması, Akıncı Bayırı Sokak No: 8, 34394 Mecidiyeköy-İstanbul" adresine göndermeleri istendi.

Bunları da Beğenebilirsiniz