« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Paralar sokağa mı atılıyor?

Fenerbahçe'de Sow'un yanı sıra Krasiç için de transfer çalışmalarının yapılması, "Tünelin ucu karanlıkken neden bu kadar para harcanıyor?" sorusunu beraberinde getiriyor.

Uğur DEMİRKIRDI / İstanbul (DHA)
SON GÜNCELLEME

Sow transferi gerçeleşirse toplam maliyet yaklaşık 25 milyon euro.

Krasiç kiralanırsa sadece 5 aylık maliyet yaklaşık 3 milyon euro. O da bonservisi ile beraber alınırsa toplam maliyet 15 milyon euro.

Kadrosu zaten pahalı futbolculardan oluşan sarı-lacivertlilerde kasadan çıkacak ekstra 40 milyon euroluk bedeli, kulüp kaldırabilecek mi?

F.BAHÇE'NİN GOLLERİNDE YABANCI İMZASI

58. madde değişecekse, federasyon bazı kulüplerden puanlar silecekse, silinen puanlar küme düşmeye neden olacaksa ya da play-off'a alınmayacaksa veya 58. madde değişmeden küme düşürülecekse, Fenerbahçe Yönetimi bu kriz döneminde bu kadar parayı niye harcıyor?

Yönetimi yakın kaynaklar, bu soruların cevabını net olarak veriyor: Yöneticiler, "Bu sorunun cevabı çok basit, Biz Fenerbahçe olarak temiziz. Hem TFF nezdinde hem de mahkemede aklanıp temize çıkacağımıza inanıyoruz." diyor.

"YIPRATICI AÇIKLAMALAR BİZİ MOTİVE EDİYOR"

Lig başladığından bu yana hemen hemen her maç gününde çıkan Fenerbahçe'yi yıpratıcı ve küçük düşürücü açıklamaların yarattığı şok, kısa sürede motivasyona dönüşüyor.

"Şampiyonluğumuza kimse gölge düşürmesin" diyen futbolcular, sahada bileklerinin hakkıyla ve çok zor şartlarda bunu kazandıklarını her fırsatta dile getirirken, son Kayseri maçı öncesinde başta Galatasaray ve Trabzonspor olmak üzere Fenerbahçe hakkındaki yıpratıcı demeçlerin Samandıra'da devamlı konuşulduğunu ve ezeli rakiplerinin ceza konusundaki olumsuz düşüncelerinin kendilerini kamçıladığını da söylemeden edemiyorlar.


Bunları da Beğenebilirsiniz