« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Paralar ödendi

G.Saray Teknik Direktörü Gerets, futbolcularını yemeğe götürdü, burada 1 milyon 300 bin YTL tutan çekleri verdi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
Futbolcular şaşırdı

Ligde F.Bahçe ile şampiyonluk hesapları yapan G.Saray’da dün sürpriz bir gelişme oldu. Sarı kırmızılı takımın teknik patronu Eric Gerets, futbolcularını Kaşıbeyaz’a götürdü. Burada yemek yenirken, Belçikalı teknik patron bir anda çekleri çıkardı. Daha önce karşılıksık çek olayından dolayı hayal kırıklığı yaşayan ve parasızlık yüzünden bir hayli sıkıntı çeken futbolcular bu olaya hem sevindi, hem de şaşırdı.

Konuşma yaptı

Gerets, toplam 1 milyon 300 bin YTL’lik çekleri verirken, futbolcuların da yüzlerinde bir anda gülücükler açtı. Teknik patron, bu moralle birlikte herkesin yarın oynanacak Vestel Manisa maçına konsantre olmasını istedi. Rakiplerinin iyi futbol oynadığını belirten Gerets, "Herkes bu maçın önemini iyi anlasın. En ufak hata bize pahalıya mal olur. Artık puan kaybetmemeliyiz" diye konuştu.

Saidou, Nantes’la anlaştı

G.SARAY’da sorunlar yaşayan Saidou, son olarak sarı kırmızılı kulüpteki mali krizden dolayı uzun zamandır kendisine kulüp arıyordu. Paris Saint Germain ve Marsilya kulüplerinin de ilgilendiği Saidou, son kararını Nantes’tan yana kullandı ve söz kesti. Nantes Başkanı Rudi Roussillon’ya anlaştıklarını açıkladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler