Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Para-Terapi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Aydınspor Başkanı Önder, futbolcuların 44 milyar tutarındaki transfer alacaklarını süresinden bir hafta önce ödeyerek Buca maçı arefesinde doping yaptı

TAKIMA ÖVGÜ Aydınspor'da 3-1'lik Turgutlu yenilgisinin şoku sürerken, futbolcuların bir hafta sonra almaları gereken 44 milyar tutarındaki transfer taksitlerini dün dağıtan Başkan Tansel Önder, Buca maçı öncesi doping yaptı. Önder, ‘‘Turgutlu'ya yenilmekle dünyanın sonu gelmedi. Ben takımıma güveniyorum. Bizi hedefe bu çocuklar taşıyacak’’ diye konuştu.

ÇOK ÖNEMLİ MAÇ Buca maçının dönüm noktası olduğunu tekrar eden Önder, Göztepe deplasmanına moralli gitmek için bu sınavdan kayıpsız ayrılmaları gerektiğini savundu. Önder, ‘‘Yenersek çok avantajlı bir duruma geçeriz. Kaybedersek işimiz zorlaşır. Bu yüzden yenilgiyi düşünmek bile istemiyorum’’ dedi.

HÜSEYİN'E KANCA Öte yandan Teknik Direktör Kenan Korkmaz'ın savunma ve orta sahaya takviye istemesi üzerine harekete geçen yönetim, geçen sezon Aydın'da kiralık oynayan Altaylı Hüseyin'e kanca attı. Başkan Önder, Altay'dan Koray'ın satışından kaynaklanan 25 milyar lira alacaklarına karşılık Hüseyin'i istemeye hazırlanıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler