Geri Futbol Para da var transfer de
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Para da var transfer de

Para da var transfer de
refid:17834654 ilişkili resim dosyası

Galatasaray’da ilk olarak 1974 yılında yöneticilik yapan ve o dönemki yönetim kurulunun en genç üyesi olan ve bu hafta içerisinde göreve gelen yönetimin de en tecrübeli üyesi olarak dikkat çeken Semih Haznedaroğlu, 37 yıllık yöneticilik dönemini geride bıraktığını belirtti ve yeni dönemle ilgili olarak sarı kırmızılı taraftarlara önemli mesajlar verdi.

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Haznedaroğlu, “Galatasaray’da beyaz bir sayfa açtık. Başarı için her türlü fedakârlığı yapacağız. Ben şahsen çok ümitliyim” dedi

PARA VAR ÖNEMLİ HAMLELER DE; TARAFTAR MERAK ETMESİN TRANSFERDE GEREKEN YAPILIYOR

Transfer çalışmalarıyla da ilgili bilgi veren Semih Haznedaroğlu, “Transfer konusunda gördüğüm kadarıyla gerek yerli gerekse yabancı olsun taraftarımıza yeniden ümit aşılayacak bir kadro kurmak üzere yıldızlar alınacaktır. Eğer para varsa transferde hiçbir zaman geç kalınmaz. Dolayısıyla hem bir takım çalışmalar hem de para var, Galatasaraylı taraftarlar transferde geç kalmadığımızdan emin olabilirler” diye konuştu.

ARDA’NIN KALMASI HEM TAKIM İÇİN HEM KENDİSİ İÇİN EN İYİ OLANIDIR

Arda’nın takımda kalması gerektiğini belirten tecrübeli yönetici, “Arda Turan konusunda kişisel anlamda şunu söyleyebilirim. Arda’nın Galatasaray’da kalmasının takımımız için çok iyi olacağını, her zaman iyi futbolculara ihtiyacımız olduğunu, ayrıca kalmasının kendisi için de hayırlı olacağını düşünüyorum” dedi.

SEYİRCİSİZ OYNANAN MAÇLARI TASVİP ETMİYORUM

Bugün ligin son maçında Konyaspor’la yapılacak ve seyircisiz oynanacak maça da değinen Haznedaroğlu, “Seyircisiz oynanan maçları tasvip etmiyorum. Futbol seyirciyle oynanır. Bu tür bir ceza, hem futbol hem de mali olanaklar açısından da iyi bir durum değil” şeklinde konuştu. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle