« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Para bize doping oldu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hagi, "Paranın dağıtılması , oyunda bir nebze etkili olmuştur. İyi ve güzel bir galibiyet aldık. Yarışı sonuna kadar sürdürmek istiyoruz ’ dedi.

Artık takım olduk

G.Saray Teknik Direkötrü Gheorghe Hagi, "Ç.Rizespor ilk yarı bizden daha iyi oynadı" derken, sözlerini şöyle sürdürdü: "İlerde çok baskı yaptı, agresif futbolu benimsedi. Bu pres ve baskıyı kırmakta zorlandık. İkinci yarı takımımız çok iyi performans gösterdi. Takım olduğunu ortaya koydu. Zor bir deplasmandan 3 puanla ayrıldığımız için mutluyum. Çok iyi bir durumdayız. Gün geçtikçe daha da iyi oluyoruz.

Alternatif oldular

Takıma yeni gelen arkadaşlar da, alternatif olabileceklerini gösterdiler.
Onlar hedefe ulaşmamızda bize yardımcı olmak için geldiler. Tek hedefimiz takımı daha iyi duruma getirmektir. Biz iyi bir takımız, her şartta iyi oynarız. Tabii ki paranın dağıtılması da, oyunda bir nebze etkili olmuştur. İyi ve güzel bir galibiyet aldık. Şampiyonluk yarışını sonuna kadar sürdürmek istiyoruz."

Orhan ve Cihan kart cezalısı

G.SARAY’da dün gece sarı kart gören Orhan Ak ve Cihan cezalı duruma düştü. Bu iki futbolcu, önümüzdeki hafta Sakaryaspor ile oynanacak maçta takımdaki yerlerini alamayacak.


75 Cimbomlu Rize'de

G.SARAY
-Ç.Rize maçı için İstanbul’dan iki otobüs dolusu 75 kişilik taraftar grubu geldi. Ayrıca çevre illerden de 250 kişilik bir taraftar grubu Cimbom’a destek verdi. Maça yoğun ilgi taraftarları evlerin çatısına çıkardı.

Paneller sökülüyor

YAPIMI
Galatasaray Kulübü tarafından sponsorlar vasıtasıyla gerçekleştirilen Atatürk Olimpiyat Stadı'nın rüzgar panelleri kaldırılacak. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Togay Bayatlı, UEFA'nın, tehlike yaratması nedeniyle rüzgar panellerini bu yıl mayıs ayında bu statta oynanacak Avrupa Şampiyonlar Ligi finalinde istemediğini söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.