« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Papila kırmızı kart gördü

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde belediye meclis üyeleri ile gazeteciler arasında oynanan karşılaşmada, eski FIFA kokartlı hakem ve CHP Zonguldak dördüncü sıra milletvekili adayı Cem Papila, kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı.

Sertan AYDEMİR/EREĞLİ(Zonguldak), (DHA)
SON GÜNCELLEME
Ereğli’de bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali kapsamında, Ereğli İlçe Belediye Meclisi üyeleri ile gazeteciler halı sahada karşı karşıya geldi. Ereğli Belediyesi Başkanı Murat Sesli ile Ukrayna'nın Alchevsk'i kenti belediye başkan danışmanı Gennaıy Kononenko’nun da yer aldığı maçı yöneten Papila, kısa bir süre sonra yerini Zonguldak bölgesi hakemlerinden Orhan Engür’e bırakarak, Belediye Meclisi takımı formasıyla sahaya çıktı.

Papila, 30'ar dakikalık 2 devre olarak oynanan karşılaşmanın 58’inci dakikasında, rakibine yaptığı faul nedeniyle hakem Ergün tarafından sarı kartla cezalandırıldı. Karara itiraz etmesi üzerine ise ikinci sarı kartın ardından gelen kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Karşılaşmayı Belediye Meclisi takımı, 8-7 yendi.

Bunları da Beğenebilirsiniz