« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Papatya falı

F.Bahçe yönetimi teknik adam konusunda çıkış arıyor. İlk olarak Ersun Yanal'a giden sarı lacivertliler, başkentin hocasıyla anlaşamayınca rotayı yurt dışına çevirdi. İmi gündeme gelen bir çok ünlü çalıştırıcı için çeşitli menajerlerle temas kuruldu. Birkaç gün içinde takımın yeni teknik patronu belirlenecek.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
DÖRT KOLDAN

Fenerbahçe'de teknik direktör arayışı tam anlamıyla papatya falına döndü. Ankaragücü'nün genç hocası Ersun Yanal için iki gündür yapılan görüşmeler çıkmaza girince yönetim, rotayı yurt dışına çevirdi. Sarı lacivertliler dört bir koldan hoca arayışına girdi.

STEVENS OLMADI

İsmi gündeme gelen bir çok aday için girişimler hızlandı. Devre arasında takımın başına yeni bir hoca getirmek isteyen yönetim dünya çapında bir çok çalıştırıcının kapısını çaldı. Schalke'nin hocası Huub Stevens'ın eşinin rahatsızlığı nedeniyle teklife sıcak bakmadığı ortaya çıktı.

İKİ GÜÇLÜ ADAY

Hamburg'dan ayrılan Frank Pagelsdorf ile Herta Berlin'den Jürgen Rober'in isimleri de yönetimin ilk adayları arasında yeraldı. Kısa sürede Denizli'nin boşluğunu doldurmaya çalışan yönetimin belirlediği komite çeşitli menajerlerle de temasa girerek çözüm aramaya başladı.

OĞUZ OLABİLİR

Vogts, Otto Rehagel, Tigana, Tardelli, Jacquet, Antiç, Fernandez, Parreira, Saffet Susiç, Scala gibi isimler de yönetimin listesinde bulunuyor. Bütün bu isimlerin yanı sıra Oğuz Çetin'in yanına bir kondisyoner alınacağı ve tek adam olacağı da iddia ediliyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz