Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Paparazziler çöplerini karıştırıyor

  A.A.
  10.05.2011 - 21:22 | Son Güncelleme: 10.05.2011 - 21:22

  İngiliz London Evening Standard gazetesi, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın eşi Esma Esad'ın İngiltere'de olduğunu iddia etti. Aynı zamanda İngiltere vatandaşı olan Esma Esad'ın Londra'ya kaçtığı iddiaları üzerine evinin önünde kamp kuran paparazziler Esad'ın çöplerini bile karıştırıyor.

  Başkent Londra'da hafta içi hergün basılan ve akşamüstü ücretsiz dağıtılan gazetede yer alan haberde, Londra doğumlu olan Esma Esad'ın yaklaşık üç hafta önce, üç çocuğuyla birlikte İngiltere'ye geldiğinin tahmin edildiği kaydedildi. Gazete, Esad'ın İngiltere'de bir evde güvende olduğunu yazdı.

  London Evening Standard gazetesi, ayrıca 35 yaşındaki Esma Esad'ın anne ve babasının hala Londra'nın batısındaki Acton'da yaşadığına dikkati çekti.

  Esma Esad, ailesinin Suriye'den İngiltere'ye göç etmesinin ardından 1975 yılında Londra'da doğdu. Eğitimini İngiltere'de tamamlayan Esma Esad, bir süre bankacılık sektöründe çalıştı. 2000 yılında Suriye'ye dönen Esma Esad, Beşşar Esad ile evlendi. Çiftin, Hafız, Zein ve Kerim adlarında üç çocukları bulunuyor.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı