Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Pancarcı bastılar

  Saadet YÖRÜKÇÜ KEFAL
  17.02.2011 - 17:12 | Son Güncelleme: 17.02.2011 - 17:12

  Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal'ın bu günlerde başı dertte.

  Sınırlı Sorumlu Eskişehir ve Civarı Pancar Ekicileri Kooperatifi üyeleri, yönetimin kooperatifi milyonlarca lira zarara uğrattığını öne sürdü ve kooperatif binasını bastı. Olaya polis müdahale etti.

  Sınırlı Sorumlu Eskişehir ve Civarı Pancar Ekicileri Kooperatifi üyesi bir grup, mevcut yönetimin kooperatifi milyonlarca lira zarara uğrattığını öne sürdüler.

  Kooperatif binasına gelen grup ile çalışanlar arasında kısa süreli gerginlik yaşanması üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. 82 bin üye sayısı ile Türkiye'nin en büyük kooperatiflerinden biri olan Eskişehir Pancar Ekicileri Kooperatifi ve aynı zamanda Eskişehirspor Kulübü Başkanlığı görevini yürüten Halil Ünal'la görüşen grup, daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

  Aralarında Pancar Ekicileri Kooperatifi başkan adayı olacağını belirten Tarık Ünal'ın da bulunduğu yaklaşık 50 kişi Sivrihisar Ceddesi'ndeki Eskişehir Pancar Ekicileri Kooperatifi'ne gelerek başkan Halil Ünal ile görüşmek istedi. Grup ile kooperatif çalışanları arasında kısa süreli gerginlik yaşanması üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Gruptakiler kendi aralarında seçtikleri temsilcilerle kooperatif başkanı Halil Ünal ile görüştü.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı