Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Panasonic’in yeni kurumsal çözümleri gün yüzüne çıktı

  Hürriyet Haber
  02.02.2016 - 13:30 | Son Güncelleme:

  Panasonic’in 4K kameralardan araç içi takip sistemlerine, toplam güvenlik çözümlerinden akıllı depo uygulamalarına kadar farklı birçok kurumsal ürün ve çözümleri tanıtıldı.

  Panasonic Toplam Güvenlik Çözümleri, yangın algılama, kartlı geçiş ve CCTV’yi tek platformda topluyor. Bu sistemde tüm cihazlar birbirleriyle etkileşime girerek güvenlik operatörlerine tek merkezden güvenlik kontrolü imkânı tanıyor. 

  Panasonic’in yeni kurumsal çözümleri gün yüzüne çıktıUygun maliyetli ve konfigürasyon gerektirmeyen video analitik hizmeti Panasonic Cameramanager da Panasonic’in tanıttığı çözümler arasında yer alıyor. 7/24 bulut tabanlı ve gerçek zamanlı gözetim imkânı sunan Cameramanager, potansiyel hırsızlık vakalarına karşı kullanıcılarına anında bildirim gönderiyor.

  Panasonic’in yeni kurumsal çözümleri gün yüzüne çıktı

  Sistemin bir parçası olan CLVR teknolojisi ise işletmelerin güvenlik kamerası görüntülerini akıllı alarm özellikleriyle optimize etmesine yardımcı oluyor. Hareket algılama özelliği sayesinde güvenlik ihlali yapan insanları tanımlayabilen sistem, akıllı algoritması sayesinde asılsız ihbar oranını da azaltıyor.

  Panasonic’in yeni kurumsal çözümleri gün yüzüne çıktıGeleneksel 1080p kameralardan dört kat daha fazla çözünürlüklü kayıt yapan 4K kameralar, Panasonic’in güvenlik ve yayıncılık alanlarına sunduğu yeniliklerin merkezinde yer alıyor. Panasonic 4K güvenlik kamera sistemi, yüksek görüntü kalitesi ve dört Full HD kameradan alınan görüntülerle kurumların güvenlik seviyesini artırırken maliyetlerini azaltıyor. 

   

  Etiketler: teknoloji
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı