Gündem Haberleri

  Pamukoğlu: "İdamı geri getireceğiz"

  A.A
  06.12.2009 - 16:55 | Son Güncelleme:

  Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, partisinin iktidar olması halinde terör örgütü üyeleri için idam cezasını geri getireceklerini söyledi.

  Pamukoğlu, partisinin Hatay'ın İskenderun ilçesi'nde düzenlediği “Milli Uyanış Mitingi”nde yaptığı konuşmada, DTP'lilerin sine-i millete dönme yönündeki açıklamalarını eleştirerek, “Ne milleti, siz ancak dağlardaki mağaraya dönersiniz. Bunların kentteki uzantıları son günlerde oraya buraya saldırıyorlar. Bu yapılan halk düşmanlığıdır” dedi.

  İktidar olmaları halinde yapacaklarını anlatan Pamukoğlu, şöyle devam etti:
  “Evladını askere gönderen milyonlarca anneyi uykusuz bırakan terör örgütünü kısa sürede bitireceğiz. Terör örgütü üyeleri için idamı geri getireceğiz. Ayrıca, binlerce asker anasının yüreği ağzındayken, bazıları parasıyla rapor alarak askere gitmiyor. Bunları da tıbbi kontrollerinden sonra Şırnak ve Hakkari sınırında askere göndereceğiz. Orduyu, hazır kuvvetlerini yerinde bırakarak, 200 bin kişiye indireceğiz. Bir tehdit olması halinde ise 1 milyon Türk evladını kısa sürede hazır hale getiririz. Her şeyi normale getireceğiz.”

  Osman Pamukoğlu, konuşmasının ardından asker kıyafeti giyen bir çocuk ile partilileri selamladı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı