DENİZLİ HABERLERİ

Pamukkale İlçesi Daha Güvenli Olacak

IHA
19.10.2015 - 14:25Son Güncelleme :
IHA

Denizli’nin Pamukkale Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde kalan jandarma bölgesindeki tüm mahalleleri ve kör nokta olan tüm yerleri mobese güvenlik kameralarıyla daha güvenli hale getirecek.
Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru arasında işbirliği protokolü imzalandı. Başkan Gürlesin, imza öncesi yaptığı konuşmada, Pamukkale Belediyesi’nin daha önce İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Müftülüğü ile bir protokol yapıldığını bugün ise bir benzer bir protokolün imzalanacağını söyledi. Pamukkale İlçesi’ndeki tüm mahallerin ayrım yapılmaksızın güvenli hale getirileceğini ifade eden Başkan Gürlesin, ‘‘Buradaki amacımız Pamukkale İl sınırları içesindeki jandarma bölgesi alanı içine giren bütün mahallelerimizde önümüzdeki süreçte mobeselerle donatılmasıdır. Hiçbir mahallemizi ayırım yapmadan bu hizmeti ulaştırmak istiyorduk. Bu amacımızın hayata geçmesi noktasında bu günde Valimiz Şükrü Kocatepe ve İlçe Kaymakamımız Veysel Beyru’yla böyle bir protokole imza atıyoruz. Amacımız bölgemizde yaşayan gerek jandarma gerekse emniyet bölgesindeki tüm vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için tedbir almaktır. Hiçbir yerimizde kör nokta kalmadan, bir olumsuzluk yaşanmaması için önceden tedbir almak, omuz vermek ve destek olmak anlamında kurumlar arası işbirliği neticesinde protokolü imzalıyoruz. Emeği geçen valimiz başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun diyorum’’dedi.
Denizli Valisi Şükrü Kocatepe ise Denizli’nin Türkiye’nin en güvenli ve en huzurlu kenti olacağını kaydederek, ‘’Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin sağlık, eğitim gibi birçok konuda yapılan protokollerin yanında bugün şehrimizin tüm insanlığın temel ihtiyaçlarından biri olan güvenlik konusundaki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Güvenlik olmadan hiçbir şey olmaz. Güvenli ve huzurlu ortamda yaşamak gerekir. Dolayısıyla bu konuda gelişen teknolojiyi takip ederek, önleyici tedbirler konusunda teknolojinin kullanılması artık zorunlu hale geldi. Şehrimizin birçok noktasında kameralarımız var. Güvenlik konuşunda da yine en başarılı ve huzurlu ilidir. Bunu biraz daha artırarak biraz daha öne geçerek Türkiye’nin en güvenli ve en huzurlu kenti olacak. Bu konuda Pamukkale Belediyemizin katkıları çok önemlidir. Ben kendilerine tekrar teşekkür ediyorum’’ dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Pamukkale İlçesi Daha Güvenli Olacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 14 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pamukkale İlçesi Daha Güvenli Olacak haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:22
 • Guneş
  08:06
 • Öğle
  13:10
 • İkindi
  15:39
 • Akşam
  17:54
 • Yatsı
  19:26
Sayfa Başı