DENİZLİ HABERLERİ

Pamukkale’de Pazarlarda Özel Güvenlikler İş Başında

IHA
08.09.2015 - 12:32Son Güncelleme :

PAMUKKALE SEMT PAZARLARINDA ÖZEL GÜVENLİKLER GÖREV YAPIYOR

IHA

Pamukkale Belediyesi semt pazarlarında özel güvenlik ekipleri, pazarların güvenliğini sağlıyor.
Pamukkale Belediyesi, 10’u kapalı olmak üzere 30 semt pazarını bünyesinde barındırıyor. İlçede semt pazarlarında 1500’e yakın esnaf, çiftçi olarak ürünlerini direk pazara getiren 500 müstahsil toplamda 4 bin tezgah açıyor. Her noktada vatandaşların başlıca alışveriş adresi olan semt pazarlarına Pamukkale Belediyesi, büyük önem gösteriyor. Pamukkale Belediyesi, binlerce kişinin alışveriş yaptığı semt pazarlarının temizliğinden düzenine, kalitesinden güvenliğine, hem esnaf hem de vatandaş memnuniyetine kadar birçok alanda çalışmalar yürütüyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, her türlü hava şartında vatandaşların rahatça alışveriş yapması ve esnafın ürünlerini sunabilmesi için özellikle kapalı pazar yerlerinin yapımı noktasında yatırımlara büyük önem gösteriyor. Kısa zamanda da Başkan Gürlesin’in talimatıyla birçok mahalle de ihtiyaç olan kapalı pazar yeri yapılarak halkın hizmetine sunuldu. Yine birçok mahalle de kapalı pazar yeri yatırımları devam ediyor.
Pamukkale Belediyesi, semt pazarlarında hem çevresel hem de görsel anlamda temiz olarak alışverişin yapılması için her ay esnafa ücretsiz çöp poşeti dağıtıyor. Beğeni toplayan uygulamanın yanı sıra ürünlerin fiyatlarının belirli olması ve şeffaflığın sağlanması için ücretsiz fiyat etiketlerini esnafa veriliyor.Aylar öncesinden hizmete giren bir uygulamayla da pazar yerlerinde belediyenin koyduğu tartılarda vatandaşlar satın aldıkları ürünlerinin ağırlıklarını tartarak kontrol edebiliyor. Pazarlarda temizlik hizmetine büyük önem veren Pamukkale Belediyesi ekipleri, pazarların düzeni başta olmak üzere ürün kalite denetimi, fiyat denetimi gibi önemli çalışmaları da gerçekleştiriyor. Hem esnaf hem de vatandaş açısından güvenli bir alışveriş ortamı sunmak için harekete geçen Pamukkale Belediyesi, başta kapalı olmak üzere büyük pazar yerlerinde özel güvenlik hizmeti veriyor. Özel güvenlik ekipleri semt pazarlarında güvenli bir ortamda alışveriş yapılması için çalışmalarını yürütüyor.
Binlerce insanın alışveriş yaptığı semt pazarlarına büyük önem verdiklerini hatırlatan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise, “Biz insan odaklı hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Belediyemizin hizmetleri noktasında binlerce insanın alışveriş yaptığı ve yine binlerce esnafımızın ürünlerini satışa çıkardığı pazar yerleri de büyük önem taşıyor. Bu bilinçle pazar yerlerimizde kaliteyi artırmak için çalışıyoruz. Pazar yerlerimizin temizliğinden güvenliğine kadar büyük bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Pazarlarımız da temiz olarak alışverişin yapılması için ücretsiz çöp poşeti dağıtımı, fiyat şeffaflığı için ücretsiz etiket dağıtımı yapıyoruz. Dahası güvenli bir ortamda alışverişin yapılması için özel güvenlik ekiplerimiz pazarlarımızda hizmet veriyor. İlçemizde ihtiyaçlar doğrultusunda her bölgemizde kapalı pazar yeri yatırımlarına da büyük önem veriyoruz. İnşallah kısa zamanda ihtiyaç olan her noktada kapalı pazar yeri yaparak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Pamukkale’de Pazarlarda Özel Güvenlikler İş Başında hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Eylül 2015 tarihinde saat 12 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pamukkale’de Pazarlarda Özel Güvenlikler İş Başında haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

01 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:11
 • Guneş
  07:53
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:37
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:24
Sayfa Başı