DENİZLİ HABERLERİ

Pamukkale’de 11 Mahalleye 48 Kamera Kurulacak

IHA
06.07.2015 - 14:39Son Güncelleme :

PAMUKKALE İLÇESİNDE 11 MAHALLEDE 48 KAMERA KURULACAK.

IHA

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçede suç ve suç ile mücadelede etkin mücadele için 800 bin TL’ye 11 mahallede 48 kamera kuracak.
Pamukkale Belediyesi 11 mahallede 42 sabit, 6 hareketli olmak üzere 48 MOBESE kamera sistemini 800 bin liralık yatırımla hizmete sunuyor. Valilik makamında yatırımla ilgili Denizli Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü ve Pamukkale Belediyesi arasında protokol imzalandı.
Protokol imza törenine Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ve İl Jandarma Komutan Vekili Mürşit Kuyumcu katıldı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e böylesi önemli bir yatırım desteği için teşekkür eden Vali Şükrü Kocatepe, “Şehirlerimizin, yerleşim birimlerimizin artık güvenliğinde elektronik kontrol sistemleri büyük önem arz ediyor. MOBESE sisteminin daha da genişletmeye gayret ediyoruz. Bu konuda İçişleri Bakanlığımızdan gelen ödeneklerle kontrol noktalarını çoğaltmaya, kameralarımızı artırmaya çalışıyoruz. Tabi ki gelen ödeneklerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılaması noktasında yetersizliğimiz, eksikliklerimiz var’’ dedi.
Daha güvenli ve huzurlu bir Pamukkale için 68 mahallenin tamamını toplam 7 etapta mobese ile donatacakları müjdesini veren Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “ Pamukkale İlçemizin daha güvenli ve huzurlu bir yer olması, suçla mücadelede Emniyetimize destek olmak, suça yönelik caydırıcılık sağlamak amacıyla mobese yatırımlarını önemsiyoruz. 6 ay önce 2015 yılının başında 600 bin lira bir giderle 7 mahallimize 30 mobese kamerası yerleştirmiştik. Emniyet Müdürlüğümüzün hizmetine sunmuştuk. Şimdi ise ilçe sınırlarımız içinde 11 mahallimize 800 bin liralık bir harcamayla 48 mobese kamera sistemi kuruyoruz. Amacımız Pamukkale bölgemizde can ve mal güvenliğini korumak ve suç ve suçla mücadele de ispat ve deliller anlamında olayların hızlıca çözümlenmesine katkı vermek ve en önemlisi caydırıcılığı sağlamak’’dedi.
Konuşmaların ardından protokol metni imzalanarak, mobeseler Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’nün hizmetine sunuldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Pamukkale’de 11 Mahalleye 48 Kamera Kurulacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pamukkale’de 11 Mahalleye 48 Kamera Kurulacak haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:21
 • Guneş
  08:04
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:25
Sayfa Başı