DENİZLİ HABERLERİ

Pamukkale, 70 Ülkenin Katılacağı Kongrede Model Olarak Tanıtılacak

IHA
23.07.2015 - 14:36Son Güncelleme :

PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN GÜRLESİN, KURMAYLARIYLA TOPLANTI YAPTI

IHA

Denizli’nin Pamukkale ilçesi, 18-21 Kasım 2015 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek "7. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi"nde model olarak sunulacak.
"7. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi", 18-21 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul’da Silence İstanbul Hotel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. "Sağlık Turizminde Destinasyon Oluşturulması ve Yönetimi" ana temasıyla düzenlenen kongresinin, Türkiye’de sağlık turizmi destinasyonlarının oluşturulması ve bu destinasyonların kurumsal bir kimliğe büründürülerek bütüncül pazarlanması konusunda vizyon ve sinerji oluşturmasının hedeflendiği belirtilirken, bu kapsamda jeotermal kaynaklar ve tesisleriyle termal sağlık turizminde büyük potansiyel barındıran Pamukkale’nin kongrede model olarak sunulacağı açıklandı.
Zengin jeotermal kaynaklarıyla Pamukkale ve Karahayıt başta olmak üzere Pamukkale’nin termal bir turizm cenneti olduğunu aktaran Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, "Pamukkale, zengin termal kaynakları ve tesisleriyle dünyaya sağlık dağıtan bir merkez. Pamukkale Belediyesi olarak termal sağlık turizmi potansiyelimizi, hem ülkemiz noktasında hem de dünya genelinde anlatmaya ve duyurmaya çalışıyoruz. Dahası termal sağlık turizmi noktasında marka kent olma yolunda önemli adımlar atıyoruz. 18-21 Kasım 2015’te İstanbul’da düzenlenecek 7. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi’nde Pamukkale’nin termal kür alanında Türkiye’nin örnek sağlık turizmi destinasyonu olarak ele alınması, ilçemiz için çok önemli. Kongreye hazırlığımız sürüyor" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Pamukkale, 70 Ülkenin Katılacağı Kongrede Model Olarak Tanıtılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pamukkale, 70 Ülkenin Katılacağı Kongrede Model Olarak Tanıtılacak haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:22
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:10
 • İkindi
  15:39
 • Akşam
  17:54
 • Yatsı
  19:25
Sayfa Başı