ERZURUM HABERLERİ

Palandöken Belediyesine Yeni Şantiye

IHA
25.11.2015 - 09:40Son Güncelleme :

PALANDÖKEN BELEDİYESİNE YENİ ŞANTİYE

IHA

Palandöken Belediyesi tarafından belediye işlerinin daha verimli gerçekleşmesi ve halka etkin hizmet suna bilmesi amacıyla Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçelerin de kullanacağı yepyeni bir şantiye kuruldu.
Daha verimli ve düzenli hizmet için Palandöken Belediyesi tarafından Temizlik İşleri, Fen İşleri ve Park Bahçelerin de kullanacağı şantiye hizmete girdi. Birimler tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Yıldızkent üst yol bölgesin ’de 20 bin metrekare üzerine yenilenerek kurulan şantiye modern yapısıyla dikkat çekiyor. Güvenlik kameralar ile çevrilerek 20 bin metrekare alan üzerinde hizmet vermeye başlayan Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Şantiyesinde araçlar için 2 bin metrekare alanda oluşan kapalı otopark, kademe (araç bakım bölümü) yer alırken, idari bina içerisinde çalışan personel için dinlenme odası, mescit, soyunma odası, tuvalet ve banyo ile mutfak (yemekhane) bulunuyor. İlçeye daha iyi hizmet vermek için şantiyenin kuruluğunu kaydeden Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar," Palandöken Belediyesi olarak ilçemize daha kaliteli hizmet sunmak adına şantiyelerimizi sil baştan yeniden inşa ettik. Çok kapsamlı ve her ayrıntı düşünülerek inşaat ettiğimiz bu şantiyemizde Temizlik İşleri, Park Bahçeler ve Fen İşleri Şantiyemiz faaliyet gösterecek. Hizmetin ilçeye sunulmasında en önemli etken olan işçilerimiz yüzde 70 bu alanda iş başı yaptığı için özel olarak tasarladık şantiyemizi. Onlar için her ayrıntı düşünüldü. Onların rahat bir ortamda çalışmasıyla etkin ve verimli bir hizmeti de ilçemize sunmuş olacağız " dedi.
“HALKIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRDİK”
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “ Belediyemiz 1994’de kurulmuş ve şu anda nüfusu 165 bini aşmış durumda. Bu kadar hızlı gelişen bir ilçe belediyesi olarak bizler de kendimizi yenileyerek plan ve program dahilinde görev süremiz içerisinde halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Çabamızın ve hizmetimizin tek gayesi halkın içinde başı dik gezmek ve Hakkın huzuruna kul Hakk’ıyla gitmemek. Son altı yıldır ilçemizi adeta yeniden imar ederken yeşil bir Palandöken sevdasıyla ilçede bir karış yer satmayarak 120 bin metrekare yeşil alan karşılık 55 park yaptık. İlçe sınırlarımız içerisinde sorumlu olduğumuz cadde ve sokaklarımızda asfaltlama oranını yüzde 95’lere çıkardık. Köy statüsünden mahalle statüsüne gecen 23 köy mahallemizin 18’in sokaklarını ve yollarını kilit taş kaplamasının yansıra 19 çocuk oyun alanları, cami çevre düzenlemeleri, tuvaletleri, minareleri, taziye evlerini tamamladık. Kültür Merkezi, Kapalı Spor Salonu, Engelsiz Yaşam Merkezi, Harput Mahallesin de Kentsel Dönüşümünü tamamladık. Yeni Hizmet Binası, Nikâh Sarayı ve ilçe Emniyet Müdürlüğünü ise en kısa sürede tamamlayarak bu halkın hizmetine sunacağız. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerimiz ise artarak devam edecek. Bu sayılanlar sadece bu ilçeye yapılan çalışmalarımızı küçük bir kısmı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Palandöken Belediyesine Yeni Şantiye hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Kasım 2015 tarihinde saat 09 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Palandöken Belediyesine Yeni Şantiye haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

23 Kasım 2018, Cuma
 • İmsak
  05:34
 • Guneş
  07:01
 • Öğle
  12:07
 • İkindi
  14:38
 • Akşam
  17:01
 • Yatsı
  18:24
Sayfa Başı