ERZURUM HABERLERİ

Palandöken Belediyesi’nden 8. Sınıf Öğrencilerine TEOG Desteği

IHA
14.10.2015 - 11:01Son Güncelleme :

PALANDÖKEN BELEDİYESİ

IHA

Palandöken İlçe Belediye Başkanlığı tarafından eğitime destek çalışmaları kapsamında ilk etapta birinci sınıflara verilen eğitim setinden sonra ikinci etapta yaklaşık 3 bin öğrenciye Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı (TEOG) için kaynak kitabı armağan etti.
Palandöken’de öğrencilerin geleceğini şekillendirecek ve kendilerine bir yol haritası çizecekleri liselere yerleşmelerini sağlayan Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavına (TEOG), destek Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’dan geldi. Öğrencileri sınavlara hazırlayacak olan yardımcı kitapları ilçe genelinde faaliyet gösteren ortaokullara dağıtımı başlandı. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,” Çocuklarımız bizim geleceğimiz olarak görmeliyiz çünkü Türkiye Cumhuriyeti Devletinin var olması ve güçlü olmasını istiyorsak geleceğimiz olan yarınlarımıza yatırım yapmalıyız geleceğimiz de işte bu çocuklardır. Tam Bağımsız Bir Türkiye istiyorsak ve 2023 vizyonuna ulaşmamız için onlara gereken önemi ve desteği vermeliyiz bizde bunu yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Dün ilkokul heyecanı yaşayan minik öğrencilerimize eğitim seti hediye ettik. Bugün ise 3 bin öğrencimize Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı olan (TEOG) için kaynak kitabı armağan ediyoruz. İnşallah yarında yarınlarımız olacak olan gençlerimize üniversiteye gitmeleri için destek oluruz. Yaptığımız bu yatırım bugüne kadar yaptığımız en güzel en hayırlı yatırımdır.” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Palandöken Belediyesi’nden 8. Sınıf Öğrencilerine TEOG Desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Ekim 2015 tarihinde saat 11 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Palandöken Belediyesi’nden 8. Sınıf Öğrencilerine TEOG Desteği haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:35
 • Guneş
  07:22
 • Öğle
  12:21
 • İkindi
  14:44
 • Akşam
  16:59
 • Yatsı
  18:34
Sayfa Başı