« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pablo Mouche Kayserispor yolunda

Arjantin'in köklü ekibi Boca Juniors'da forma giyen sağ kanat oyuncusu Pablo Mouche'le ilgili akşam saatlerinde gelen bir haber, Arjantin spor basınında büyük yankı buldu.

CANAN KAYA / BUENOS AIRES (DHA)
SON GÜNCELLEME

Villarreal ve Rubin Kazan'ın peşinde olduğu yazılan Pablo Mouche'a Türkiyeli bir ekibin talip olduğu haberiyle birlikte tüm gözler Kayserispor'e çevrildi.

Dün çıkan haberlerde Mouche'un Rus ekip Rubin Kazan'la 5 milyon Avro'ya anlaştığı haberi çıktı ama, Rubin Kazan resmi web sitesinde haberi yalanladı.

Riquelme'nin Boca Juniors'dan ayrılma kararının ardından, Arjantinli ekip içinde bulunduğu mali krizi atlatabilmek için Mouche ve Viatri'yi de satışa çıkaracağını açıklamıştı.

ESPN Deportes sitesi Mouche'un ne Rubin Kazanla ne de Brezilyalı Cruzeiroyla aınlaşabildiğini, Türkiye'den şimdilik adı açıklanmayan bir ekipe gideceğini yazdı.

Akşam saatlerinde düşen haberlere göre Boca Juniors Başkanı Daniel Angelici ve Mouche'un menajeri Jose Luis Pineiro'nun bir araya gelerek oyuncunun Türkiye'ye transferi ile ilgili görüştüğü, ancak henüz beklenen açıklamanın bugün yapılacağı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler