« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Pablo Batalla'dan yönetime mesaj

Bursaspor'un yetenekli futbolcusu Pablo Batalla, "İstenirse yeşil-beyazlı takımda seve seve oynamaya devam ederim" dedi.

Emre KOŞAK / BAD TATZMANNSDORF (DHA)
SON GÜNCELLEME

Futbolda her an her şeyin olabileceğini ifade eden Pablo Batalla, "Burada 2 yıl daha sözleşmem var. Daha ileriki yıllarda ne olur bilemem. Devam etmem istenirse devam ederim. Taraftarın bana duyduğu sevgi ve saygı beni çok etkiliyor. Benim ve ailemin önceliği Bursa. Eğer bir gün yurtdışından bir teklif alırsam bunu önce ailemle görüşeceğim. O zaman hedef koyacağız" şeklinde konuştu.

"HİÇ KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM"

Bursaspor'da oynadığından beri hiç bir takımla görüşmediği belirten Batalla, "Bursaspor'a imza attığımdan beri hiçbir takımla görüşme ihtiyacı duymadım. Çünkü burada çok mutluyum. Bursaspor'da kalmayı hedefliyorum" diye konuştu.

"PINTO BÜYÜK BİR TAKIMA GELDİ"

Takımın Şilili golcüsü Pinto ile çok iyi anlaştıklarını söyleyen Batalla, "Pinto Bursaspor gibi çok büyük bir takıma geldi. O da bunun farkında. Alışması çabuk oldu. Pinto'yu diğer forvetlerden ayıran özellik, kendi içgüdülerine göre hareket etmesi. BU da ona ayrı bir özellik katıyor" dedi.

"DESTEKLERİ DEVAM ETSİN"

Bursaspor taraftarından övgü dolu sözlerle bahseden Pablo Batalla, "Bursaspor taraftarı çok coşkulu. Bana çok iyi davrandılar ve her zaman desteklediler. Son 3 sezonda yaşadıklarımdan dolayı kendimi hiç bu kadar iyi hissetmemiştim. Taraftarımızın takıma ve bana olan destekleri devam etsin" şeklinde konuştu.

"ŞAMPİYON OLDUĞUMUZ YILI UNUTAMIYORUM"

Bursaspor'da hiç unutamadığı maç olarak şampiyon oldukları sezon oynadıkları Beşiktaş maçını söyleyen Batalla, "Hiç unutamayacağım maç şampiyon olduğumuz sezon oynadığımız son Beşiktaş maçıydı. Benim için çok büyük bir sevinçti. Hayatım boyunca hiç unutmayacağım" diye konuştu.

"ERTUĞRUL SAĞLAM DEYİNCE"

"Ertuğrul Sağlam deyince aklına ilk gelen nedir?" sorusuna ise Batalla şu yanıtı verdi:
"Bursaspor'da üç sezondur kendisi ve futbolcularıyla yakaladığı birliktelik. Bu bizim için çok önemli. Başarı bu sayede geliyor."


Bunları da Beğenebilirsiniz