« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özür dileriz

TED İstanbul Koleji’nde düzenlenen panelde öğrencilerin sorularını yanıtlayan İbrahim Toraman, Delgado, Bobo ve Nobre, önümüzdeki sezon şampiyonluğun en güçlü adayı olacaklarının sözünü verdiler.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ın ikinci kaptanı İbrahim Toraman, Delgado ve takımın golcüleri Bobo ile Nobre, bu sezon kaçan şampiyonluk nedeniyle yönetim ve taraftardan özür dilerken önümüzdeki sezon için başarı sözü verdiler. TED İstanbul Koleji’nin düzenlediği panele katılan siyah beyazlı oyuncuları, kolejin eğitim kadrosunda yer alan Beşiktaşlı eski futbolculardan Fahrettin Elbek, kulüp başkanı Yıldırım Demirören’in bu okulda öğrenim gören kızı Yelda ve oğlu Erdoğan, eski yöneticilerden CelalKolot’un oğlu Cansın çiçeklerle karşıladı.

Öğrenciler, siyah beyazlı oyunculardan imza almak ve hatıra fotoğrafı çektirmek için birbiriyle yarışırken İbrahim Toraman, "Camiaya şampiyonluk sevinci yaşatamadığımız için üzgünüz. Başkanımızdan, yönetim kurulumuzdan ve taraftarımızdan özür diliyoruz" dedi. Toraman, şunları söyledi: "Önümüzdeki sezondan itibaren her yıl şampiyonluğun en büyük favorisi biz olacağız. Şampiyonlukların peş peşe geleceğine inanıyorum. Elimde imkan olsaydı defansın yanı sıra forvette de oynamak isterdim."

Bobo: En iyisi Hakan

Beşiktaş’ta oynadığı için mutlu olduğunu söyleyen Bobo, Euro 2008’de Türkiye’yi destekleyeceğini belirtirken, "Türkiye’de en beğendiğim futbolcu Hakan Şükür. Ümit Karan ve İspanya’da oynayan Nihat da çok iyi. Ancak, içlerinden birini seçmem gerekirse Hakan Şükür derim" yorumunu yaptı.

Delgado, "Liverpool’u İstanbul’da 2-1 yendikten sonra deplasmanda neden 8-0 yenildik anlayamadım. O sadece bir kazaydı. Gerçek Beşiktaş orada yenilen değil, burada kazanandı. Bu yıl hakemler yönünden sorunlar yaşadık. Bence en iyi hakem, en az hata yapan hakemdir. Beşiktaş alt yapıya eğilmeli. Bakın Serdar Özkan ile herkes gurur duyuyor" dedi. Brezilyalı Nobre ise, "En beğendiğim tezahürat ’Beşiktaşım oley’ ve ’Kartal gol gol gol...’ Türkiye’yi ikinci vatanım olarak görüyorum" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.