Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özür diledi, alkışlandı

Konya’da hakemle girdiği çizgi tartışmasından sonra kırmızı görüp takımını 10 kişi bırakan Beşiktaşlı Atiba, idmanda hem Bilic hem de arkadaşlarından özür diledi. Takım da alkışlayarak, Kanadalı’yı affettiğini gösterdi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

TORKU Konyaspor karşısında penaltı atışı öncesinde çizginin gerisinde durmamakta ısrar edince oyundan atılarak takımını 10 kişi bırakan Beşiktaşlı Atiba, dün hocası Slaven Bilic ve arkadaşlarından özür diledi. Atiba, “Sizleri zor durumda bıraktım. Asteras maçından kısa bir süre sonra sizi sahada yine yalnız bıraktığım için özür diliyorum” dedi.

SAVUNMA YOK, CEZA YARIN

G.SARAY derbisini tribünden izleyerek destek vereceğini söyleyen Atiba’nın özrünü arkadaşları alkışlayarak kabul etti.Öte yandan takımdan sorumlu yönetici Mete Vardar, “Atiba’nın yaptıkları ortada. Bilic ile görüştük. Kart görmesi bizi şaşırttı. Asteras cezasını dondurmuştuk. Savunma almayacağız ve görüşmeyeceğiz” dedi. Atiba’ya en aşağı 50 bin dolar para cezası verileceği öne sürülüyor.

Arat’ın anne acısı

BEŞİKTAŞ eski yöneticisi ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanvekili Hasan Arat, annesi İclal Arat’ı dün kaybetti. Geçen hafta da aynı gün ağabeyi Hıfzı Arat’ı toprağa veren Hasan Arat’ın annesi bugün öğle namazını müteakip Şakirin Camii’nde kılınacak öğle namazından sonra Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verilecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz