DÜZCE HABERLERİ

Özlü, “İstikrarın TEK Adresi AK Partidir”

IHA
27.10.2015 - 10:26Son Güncelleme :

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI FARUK ÖZLÜ SEÇMENLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

IHA

AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmaları kapsamında Kuruoğlu, İmteks ve Topçuoğlu fabrikalarını ziyaret etti.
AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, il ve merkez ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte fabrika ziyaretlerine devam ediyor. 1 Kasım seçimlerinin kader seçimi olduğunu belirten AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, “7 Haziran seçimlerinin ardından yaşadığımız problemleri gördük. Bugün acilen siyasi olarak istikrara ihtiyacımız var. Siyasi iktidarın tek adresi de AK Partidir. Çünkü mesele ülke meselesidir. Eğer AK Parti tek başına iktidara gelmezse Türkiye de hükümetin kurulamadığını bu seçimlerde görmüş olduk” ifadelerinde bulundu.
AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, siyasi istikrarın ekonomik istikrarı da getireceğini de belirterek, “Ekonomik istikrar olmadığı zamanda gerek işverenler içinde önünü görememesi, iş adamlarımızın önünü görememesi hepsinden önemlisi ekonomi belli bir sarsıntıya girdiği zaman her şey de dengelerde bozulmalar yaşanıyor. Ancak 1 Kasımdan sonra tek başına tekrar iş başına geldiğimizde istikrarı yeniden tesis edeceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Özlü, “İstikrarın TEK Adresi AK Partidir” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özlü, “İstikrarın TEK Adresi AK Partidir” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı