« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özlenen lig geliyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

5 Şubat'ta başlayacak olan Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) için son hazırlıklar yapılıyor. Önceki gün resmi olarak kaldırılan lokavtın ardından kulüpler, transfer bombalarını patlatıyorlar...

5 Şubat'ta başlayacak

Bütün dünya tarafından ilgi ile takip edilen Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) için tüm hazırlıklar başladı. Önceki gün resmi olarak lokavtın kalkması ile birlikte 5 Şubat'ta başlayacak lig için çalışmalar tüm hızıyla sürerken, takımlar da ardı ardına transfer bombaları patlatıyor. Lokavt nedeniyle Avrupa Ligleri'ndeki takımlarda anlaşma imzalayan NBA oyuncuları da ABD'ye geri dönmeye başladı.

5 Mayıs'ta bitecek

Lokavt yüzünden geç başlayacak olan lig 50 maç üzerinden oynanacak. 5 Şubat'ta başlayacak olan NBA Ligi 5 Mayıs'ta sona erecek. Daha sonra da final maçlarına geçilecek. NBA'de ilk günün programı ise şöyle: Toronto- Boston, New York- Orlando, Detroit- Miami, Philadelphia- Chartlotte, Cleveland- Atlanta, Washington- Indıana, Sacramento- San Antonio, Minnesota-Denver, Chicago- Utah, Phoenix- LA Clippers, Houston- LA Lakers, Dallas- Seattle.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler