« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özleme son vereceğiz

Aragones istediklerini aldıklarını söyledi, "Final oynanan değil, kazanılan maçlardır. Kupa özlemini bitirmek arzusundayız" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BİR kupa kazanması halinde sözleşmesi 1 yıl otomatikman uzayacak olan Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, takımının finali hakettiğini söyledi. İspanyol hoca, iki takım açısından da bol pozisyonun yaşandığı bir maç olduğunu ifade ederek, "Tehlikeler yarattık. Golü atamadık. Aslında atmalıydık. Ciddi bir oyun oynadık. İstediğimizi aldık. Sivasspor da maçı kazanabilirdi. Takım olarak güçlüler ve lider pozisyonu ile şampiyonlukta şanslı olduklarını gösteriyorlar. Son üç maçta gol atamadık ve 8 puan kaybettik. Bunun takımın üzerindeki sinirden kaynaklandığını düşünüyorum. Bunları düzelteceğiz ve kalan bütün maçlarımızı kazanıp, ne varsa alıp götüreceğiz" dedi.

Final her zaman zordur

Finalde karşılarına çıkacak takım için Beşiktaş’ı favori gördüğünü de sözlerine ekleyen Aragones, "Bizim için hiç farketmez. Final her zaman zordur. Oynanması değil kazanılması gereken maçlardır. Özlemini duyduğumuz kupayı müzemize getirmek istiyoruz" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz