Özlem Yıldız'ın gözyaşları

13 Ekim 2009 - 00:00Son Güncelleme : 13 Ekim 2009 - 18:00

Prematüre olarak dünyaya gelen oğlunu anlatan Özlem Yıldız, canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.

DEMİR BEBEK ŞİMDİ 'DEMİR' GİBİ (FOTO GALERİ)       

Televizyon ekranlarında çeşitli programlardaki sunuculuğunun ardından evlenen ve bir çocuk annesi olan Özlem Yıldız, uzun süre ara verdiği ekranlara döndü. 'Herşey Dahil' programını yapan Özlem Yıldız, Kanaltürk'te Gül Gölge Saygı'nın sunduğu 'Ben Bir Anneyim' programında erken doğum yaptığı süreçte yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Prematüre olarak dünyaya gelen oğlu Demir'i günler sonra kucağına alabildiğini anlatan Özlem Yıldız, "Emziremedim, kucağıma da alamadım. 48 saat hiç görmedim. Çünkü görmen doğru olmaz dediler. Her yerine kordon bağlı olduğu için" diye konuştu.

Bu konuşmalar esnasında gözyaşlarını zaptedemeyen Yıldız, ilk kez oğlunun yanına doğumundan 48 saat sonra gittiğini anlatarak "İlk kez onu orada gördüm ama göremiyorum ki her yerinde kordonlar, aletler. Kalp atışlarına bakıyorlar ve her gün gidip geliyorum, konuşuyorum, güç vermeye çalışıyorum. Hiç bir şekilde dokunamıyorum" diye konuştu.

Yaklaşık 6 gün sonra kendisine 'Size bugün bir sürprizimiz' var denildiğini söyleyen Özlem Yıldız, o gün ilk kez oğluna dokunduğunu ve o ana kadar gelmeyen sütünün oğlunu kucağına alır almaz geldiğini anlattı.

Ekran başındakileri de anlattıklarıyla duygulandıran sunucu, "İlk kez dokunduğum zaman anladım anne olduğumu. O dakikaya kadar sütüm gelmemişti ve onu burama aldığım zaman sütüm geldi" dedi.

2. bebeğini bekleyen Gül Gölge Saygı da gözyaşları içinde Özlem Yıldız'ı dinledi. Güzel sunucu, "Hep kendinde arıyor insan hatayı. Onun yerine ben yatmalıyım orada, onun hiç bir suçu yok diyorum... Sürekli kötü rüyalar görüyorum ona bir şey olacak diye" şeklinde konuştu.

Geceleri hastanedeki bebeklerin kaç gram aldığının ölçüldüğünü söyleyen Özlem Yıldız, oğulları hastanede kuvözdeyken eşi ile gece hastaneyi arayıp bebeklerinin ne kadar aldığını öğrendiklerini anlatarak "Diyorlar ki '10 gram aldı'. Sana o 10 gramın bizde yaşattığı mutluluğu anlatamam... Öyle öyle o kiloları aldı, 2 ayın sonunda 2,5 kilo ile taburcu oldu" şeklinde konuştu. televizyongazetesi

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 18 Yorum }
 • deniz deniz 13.10.2009 11:49:23
  bir anne-çocuk programında bebeği ile ilgili hislerini anlatmış, ilgini çekmiş ,okumuşsun karalamak niye?
 • tulay balpınar 13.10.2009 11:36:17
  yorum yapmak için yorum yazılıyor!ne kadar ayıp bir annenin duygularına gerçekmi değilmi demek!siz anne yada baba değilsiniz demekki!ne kadar ruhsuz ve vicdansız bir toplum olduk,gerçekleri görmek derken çirkinlikleri yaşamaya başladık!gerçek güzelliktir!vicdandır!sevgidir!en güzelini vermektir!
 • Ender Onur 13.10.2009 10:09:07
  ÖZLEM YILDIZDA GÜVENİLİR BİR SAMİMİYET VAR, DOĞRU YOLUNU SEÇECEK KADARDA AKILI, EKRANLARDA GÖRMEK İSTİYORUZ.
 • selma arslan 13.10.2009 09:34:15
  özlem yıldızın gözyaşları hep son derece gerçekçi gelmiştir bana.anne ve çocuk programında ağlaması da çok doğal.duygusal bi insan ayrıca o artık bir anne bu bambaşka bişey bence.Allah ayırmasın eşiyle çocuğuyla ömürboyu mutlu olsun inş.
 • selma arslan 13.10.2009 09:30:34
  bi arkadaş işsiz kaldığı için duygu sömürüsü yaptığını söylemiş özlem yıldızın.bu arkadaş ö.y.nin eşinin ne iş yaptığını bilmiyor heralde çok komik geldi o yüzden.kaldıki özlem böyle bi insan değil gayet doğru bir insan.herşeyiyle bunu ispatlamış hiç olmazsa diğerleri gibi bin takla atmıyo ekranda!
 • serpil akkoyunlu 13.10.2009 09:28:30
  Neden bazı insanların herşeyi saptırma hevesi içindeler Özlem Yıldız'ın ben işsiz kalacağını tahmin etmiyorum herşeyi dönüp dolaşıp doğudaki kadınlara çocuklara getirmeye gerek yok.Bu köşeleri okuyan insanlar bunları zaten biliyorlar.Bu dünyada heryerde ki insan ana baba çoluk çocuk.
 
HaberlerhakkariyüksekovapkkHiguainJuventusmarmaris15 temmuz