TEKİRDAĞ HABERLERİ

Özlem Özel El Sanatları Sergisi'nin açılışı yapıldı

DHA
30.03.2016 - 17:17Son Güncelleme :
DHA

TEKİRDAĞ,(DHA)- TEKİRDAĞ’da Süleymanpaşa Belediyesi Kadın Platformu Etkinlikleri çerçevesinde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda Özlem Özel El Sanatları Sergisi açıldı.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır’ın açılışını gerçekleştirdiği sergide günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Türk Kadınlar Birliği Tekirdağ Şube Başkanı Nural Ülker yaparken; “1 aylık süre içerisinde birçok faaliyetler yaşandı. Herkese teşekkürler sunuldu. Layık olduğu şekilde kutlandı. Bize sadece 1 gün değil; emek verdiğimiz her gün. Gerçekten Tekirdağ’ın en usanmaz çalışmalarıyla, en ulaşılmaz emekleriyle bu kadar ürünü kendi ellerinden çıkaran bu arkadaşımızı takdir ediyoruz. Durmadan yorulmadan ne üretebiliriz diye düşünen Özlem kardeşimizi kutluyoruz.” dedi.

Sergi sahibi Özlem Özel de kısa bir konuşma yaparken; “Bu sergi 7 yıllık birikimim. Yurtiçinde de yurt dışında da birçok yere satışlarımı yaptım. Ürünlerim takdir gördü. Önce Nural Hanım’a sonra Kadınlar birliğine çok teşekkür ediyorum. Hiç aklımda yokken beni buralara kadar getirip, layık görüp sizleri tanıtma fırsatı bulduğum için hepinize tekrar teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Şık Tasarımlar Sergisi adı altında gerçekleşen açılış ardından el emeği ile üretilen onlarca eser iki gün boyunca sergilenirken özellikle kadınların sergiye ilgisi yoğun oldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Özlem Özel El Sanatları Sergisi'nin açılışı yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 17 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özlem Özel El Sanatları Sergisi'nin açılışı yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı