Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özlem bitmez

TRABZONSPOR’un München yakınlarında ki Almanya kampının sonlarına geldik. Şenol Hoca artık yavaş yavaş elindeki malzemenin neler yapabileceğini ölçmeye çalışıyor. Ancak fazla bir ilerleme olmadığını o da net görüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bayram Aydın

Bayram AYDIN

Tamam, çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor ancak beklentiler farklı. Çünkü, çeyrek yüzyılı geçen bir özlem var. Peki bu özlemi sona erdirmek için neler yapılıyor?

Büyük düşüneceksin ki...

Belki iyi niyetli olarak çalışılıyor ama yetersiz. Bu anlayış ile kimse kusura bakmasın bu özlem bitmez. Takım sürekli kan kaybediyor ve önlenemiyor. Tamam, giden gitsin de, yerleri doldurulsun. Bu seferde kılıfları hazır, “Trabzon’a gelmek istemiyorlar” deniyor. Getirtmesini bileceksin. Ya daha fazla para vereceksin, ya da gerçekten şampiyonluğa oynayacağını gelmesini istediğin futbolcuya anlatacaksın ki bu özlem bitsin. Büyük düşüneceksin ki büyük olasın. Yoksa böyle her sezon sonunda ahlarla vahlarla avunmak zorunda kalırsın.

Bakın neredeyse unutuyordum bir de hazırlık maçı vardı. Rakip ay yıldızlıların genç yıldızı Sercan’ın takımı Fürth. İki takım açısından da tam bir hazırlık maçı oldu. Ne birbirlerini zorladılar ne de göze hoş gelecek başka bir şey yaptılar...

Bunları da Beğenebilirsiniz