« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özkara'da psikolojik destek

Boluspor Teknik Direktörü Hüsnü Özkara, Mersin İdmanyurdu maçını kazanarak ligdeki tüm dengeleri değiştirebileceklerini, futbolcuları psikolojik olarak maça hazırladıklarını söyledi.

KORAY YILMAZDEMİR - BOLU / DHA
SON GÜNCELLEME

Boluspor'da gözler Mersin İdmanyurdu maçına çevrildi. Zorlu maçın hazırlıklarına başlayan Boluspor'da, kart cezalıları Fabiano ve Landry dışında sakatlıkları devam eden Edim, Erman ve Ömer bu maçta oynayamayacak.

Mersin İdmanyurdu maçı öncesi futbolculara psikolojik destek veren Hüsnü Özkara, galibiyet için oyuncularını motive etmeye çalışıyor. Mersin İdmanyurdu karşısında galibiyet arayacaklarını söyleyen Hüsnü Özkara, "Bu karşılaşmaya çok iyi hazırlanıyoruz. Galibiyet için sahaya çıkacağız. Alacağımız galibiyet ligdeki tüm dengeleri değiştirebilir. Sezonu mutlu sonla kapatabilmek için Mersin İdmanyurdu'nu yenmek zorundayız" dedi.

Özkara futbolculara psikolojik destek verdiklerini açıklayarak, "Ligin sonuna geldik. Artık taktik ve teknikten ziyade akıl ve kazanmaya yönelik bir oyun kurgusunu sahaya yansıtmak istiyoruz. Futbolcularımız maçın önemini çok iyi biliyor. Psikolojik olarak kendilerini maça hazırlamaya çalışıyoruz. Sahaya çıkıp en iyi sonucu alabilmek için savaşacağız" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler