ÖZKAN'DAN KÖTÜ HABER GELDİ

Demirhan HARARLI
01 Nisan 2013 - 03:00Son Güncelleme : 01 Nisan 2013 - 12:19

MFÖ üyesi Özkan Uğur, kanser şoku yaşıyor. İki ay önce lenf kanseri teşhisi konan Uğur’un 10 gün içinde kemoterapi tedavisine başlayacağı öğrenildi.

FOTOĞRAFLARLA MFÖ 

Müzik dünyasından kötü haber. Pop müziğin önde gelen gruplarından MFÖ’nün solistlerinden Özkan Uğur, kansere yakalandı. Bir süre önce rahatsızlanan ve hastaneye giden sanatçıya yapılan tetkikler sonucunda ‘lenf kanseri’ teşhisi kondu. İki aydır hastalığı ve tedavisiyle ilgili araştırmalar yapan Uğur, konunun uzmanlarıyla görüşmek için iki kez Londra’ya gitti. 

ÖZKAN UĞUR'UN UNUTULMAZ SAHNE PERFORMANSI / WEB TV

”DAHA YAPILACAK ÇOK ŞARKI VAR


ÖZKANDAN KÖTÜ HABER GELDİ

KEMOTERAPİYE BAŞLAYACAK   

Doktorları, 60 yaşındaki sanatçının vakit kaybetmeden kemoterapi tedavisine başlamasına karar verdi. Uğur, 10 gün içinde kemoterapiye başlayacak. Ünlü şarkıcı, MFÖ’nün yaz aylarında vereceği konserlere de, doktorları steril olmayan ortamlarda bulunmasını uygun görmediği için çıkamayacak.

TEDAVİDE BAŞARI ORANI YÜKSEK

Lenf kanseri (lenfoma), vücudun bağışıklık sisteminde rol oynayan lenf sisteminden köken alan habis bir hastalıktır. Genellikle boyun, koltuk altı ve kasık bölgelerindeki lenf bezelerinin şişmesiyle belirti verir. En hızlı ilerleyen kanser türlerinden olmasına rağmen, tedavi başarısı yüksek bir hastalıktır.

ONLAR KANSERİ YENDİ

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı