« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özkan yuvada kaldı

Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanaspor, iç transferde Fevzi Özkan ile anlaşma sağladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, öncelikle iç transfer konusunu çözüme bağlamak isteyen turuncu-beyazlı takım, başarılı futbolcu Fevzi Özkan ile yeniden anlaştı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fevzi Özkan, bu sezon çok farklı bir tablo çizeceğini ve Süper Lig coşkusunu turuncu-beyazlı forma ile yaşamak istediğini belirtti.

Sakatlıktan tamamen kurtulduğunu anlatan Fevzi, “Geçen yıl sakatlıktan yeni çıktığım için takımıma fazla yararlı olamadım. Sahada takıma katkı sağlama isteği zaman zaman kontrolsüz davranmama ve kart görmeme sebep oldu. Hepsi geride kaldı. Adanaspor'da bembeyaz bir sayfa açıyorum. Bana desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Bu sezon çok çalışarak takımımın değişmezlerinden olacağım” ifadelerini kullandı.

Adanaspor Basın Sözcüsü Bülent Uzel de Özkan'a yeni sezonda başarılar diledi.

Sakatlığının ardından bu sezon Fevzi'nin takıma daha fazla katkı sunacağını belirten Uzel, “Fevzi uzun yıllardır bu formayı giyen bir futbolcumuz. Herkesin hayatında inişli-çıkışlı grafikler yaşanır. Takımda yer alan tüm futbolcularımızın Adana'yı en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphemiz yok” ifadelerine yer verdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz