Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özkahya baskı altındaydı

Ankaragücü Teknik direktörü Fikret Yılmaz, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada “Fenerbahçe maçında galibiyetti hak ettiğimizi düşünüyorum. 60. dakikaya kadar maçı berabere götürmek, ardından golcü oyuncularımızı saha sürmek istiyorduk. Bunu planımız tuttu. 2 tane net gol pozisyonumuz vardı. Olsaydı, biz öne geçecektik. Şanssızlıkta vardı. Biz beraberliği çoktan hak ettik. Ama golümüz verilmedi. Çok üzgün ve kırgınız”dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ankaragücü’nün verilmeyen golüne de değinen Yılmaz, “Halis Özkâhya’nın geçen hafta hakemlerle ilgili yapılan yorumlardan etkilendiğini söyleyebilirim. Böyle bir varsayım var. Dolayısıyla başkanımızın açıklamalarını haklı görmemek mümkün değil.

Yatırımlarımızın geri dönüşü saha sonuçlarına bağlı, ama böyle hatalarla sonuçlar alınamayınca insanların emeğine yazık oluyor” şeklinde konuştu.

ANKARAGÜCÜ’NDE TEKNİK DİREKTÖR OLARAK DEVAM ETMEYİ İSTİYORUM

Kendi ekibimi kurup, teknik direktörlük kabiliyetimi ortaya koyduğumda çok başarılı olurum.

Yönetimimiz bana teknik direktörlük görevine devam etme şansı verirse çok başarılı olurum. Zaten şu ana kadar 4 maç yaptık. 4 puan aldık. Bunlardan bir tanesi Trabzonspor, diğeri Fenerbahçe maçıydı.

Ben teknik direktörüm. Belgeli teknik direktörüm. Yardımcı antrenör değilim. Bezen bu konuda yanlış bilgiler veriliyor. Bu durum beni üzüyor.    


Bunları da Beğenebilirsiniz