« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özhan Canaydın: Herkes elini taşın altına koysun

Kulübün 100. yılında özlenen takımı yaratacaklarını söyleyen başkan Canaydın, kendilerine destek vermesini isteyerek, "Önümüzdeki dönemde G.Saray için herkes elini taşın altına koymaya hazır olsun" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Canaydın, kulübün 100. yılında özlenen, başa güreşen, futbolu keyif veren, tüm Galatasaraylıların başını dik ve gururla tutacağı bir takım yaratmak için çalışmalara başladıklarını bildirdi.

 Galatasaray'ın transfer harekatı
 Ömür boyu G.Saraylı
 Hagi’nin istediği rakamlar

Sarı-kırmızılı kulübün aylık olarak çıkardığı resmi yayın organı Galatasaray Dergisi'ndeki yazısında Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, 20 Mart'ta gerçekleştirilen kongrenin kendileri için yeni bir başlangıç olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:  "Geleceğe doğru atılan sağlam bir adım oldu. Seçimden bu yana defalarca dile getirdiğim gibi Galatasaray'daki hizmet bayrağını 100. yılımızda tek başımıza taşımak gibi bir arzumuz yok. Kulüp üyesi olsunolmasın tüm Galatasaraylıları Galatasaray'a hizmet etmeye, bu coşkuya ortak olmaya, 100. yıl arifesinde içinde bulunduğumuz bu geçiş döneminde birbirimize destek olmaya davet ediyorum. Önümüzdeki dönemde Galatasaray için herkes elini taşın altına koymaya hazır olsun. Her anlamda Galatasaraylılığın ne olduğunu, Galatasaraylıların birlik beraberlik içinde neler yapabileceğini göstermek için elimize büyük bir fırsat geçti. Bu fırsatı iyi değerlendirelim.''

HAGİ'YE GÜVEN TAM   

Hagi'ye güvenlerinin tam olduğunu belirten Canaydın, ''Kıymetli futbolcumuz, Galatasaray'a büyük hizmetlerde bulunmuş, dünyanın yetiştirdiği en yetenekli futbolculardan biri olan Hagi'ye güvenimizin tam olduğunu ve teknik adam olarak da Galatasaray'daki başarılarını tekrarlayacağına olan inancımı belirtmekte yarar görüyorum'' dedi.

Eski teknik direktör Fatih Terim'e de hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Canaydın, Terim'in alışılan başarıları tekrarlayacağına ve bir Galatasaraylı olarak herkesi gururlandıracağına da inandığını dile getirdi.


Öte yandan Özhan Canaydın başkanlığındaki Galatasaray Kulübü'nde şube sorumluları da belli oldu. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımı şöyle:

  Futbol Grup Başkanı: Ergun Gürsoy, yardımcısı: Fatih Gökşen
  İletişim ve Tanıtım Grubu Başkanı ve 100. Yıl Komitesi Başkanı: Turgay Kıran
  Basketbol Şubesi Sorumlusu: Derya Taşdelenler
    Voleybol Şubesi Sorumlusu: Yalçın Orhon
    Yüzme, Sutopu ve Yelken Şubeleri Sorumlusu: Ahmet Özdoğan
    Kürek Şubesi Sorumlusu: Fatih Gökşen
    Atletizm Şubesi Sorumlusu: Şükrü Ergün
    Binicilik Şubesi ve Sosyal Bölüm Sorumlusu: Niyazi Yelkencioğlu
    Atatürk Olimpiyat Stadı ve Deplasman Organizasyonu Sorumluları: Ali Gürsoy ve Fatih Gökşen.
 
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, daha önce yaptığı toplantıda   ikinci başkan ve futbol şubesi sorumluluğuna Ergun Gürsoy, başkan yardımcısı ve basın sözcülüğüne Turgay Kıran'ın getirildiğini açıklamıştı. Yeni yönetimde Refik Arkan'ın başkan yardımcısı, Cengiz Özyalçın'ın genel sekreter, Şükrü Ergün'ün muhasip üye, Derya Taşdelenler'in de veznedar üye olarak görevlendirildiğini bildirilmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler