İZMİR HABERLERİ

Özgörkey'de çifte buluşma

DHA
29.04.2017 - 13:24Son Güncelleme :
DHA

BMW Özgörkey Otomotiv Bornova, çifte etkinliğe ev sahipliği yaptı. Borusan Otomotiv yetkili satıcı ve servisi Özgörkey Otomotiv, 1972 yılından bu yana premium segmentin en popüler temsilcilerinden olan BMW 5 serisinin yeni tasarımını özel bir lansman ile müşterilerine tanıtırken, ünlü ressam Kadir Akyol'un 'Kusursuzun Evrimi' adlı sergisini sanatsever BMW tutkunlarıyla buluşturdu. Akyol'un 22 eseri de ilgi ve beğeniyle izlendi. Erdoğan Özgörkey Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özgörkey'in, katılımı nedeniyle Akyol'a plaket verdiği etkinlik, özel ikram ve müzik ziyafetiyle sürerken, Capoeira dans gösterisi ile ise konuklara eğlenceli zaman dilimi yaşattı.

Özgörkey Otomotiv Genel Müdürü Toygun Tuncer; daha güçlü bir yapıya kavuşan, hem sürüş keyfi hemde lüks arayan kullanıcılara hitap eden yeni BMW 5 serisine ilginin oldukça fazla olduğunu belirterek, performans ve dinamizm odağında bir güncellemeye kavuşan modelin bir üst segmentteki BMW 7 serisinin izlerini taşıdığını söyledi.

Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)

Fotoğraf Parametresi:Ozgorkey

01)Gizem- Berk Akman, Öyküm Soydere

02)Tarkan- Bahar Yusev

03)Selin Gençtürk, Birgül Ayakdaş

04)Ece Kozakçı

05)Elçin Şayık

06)Derya Aşçı

07)Ömer Yeşilyurt

08)Taner Özalp, Toygun Tuncer, Ozan Yıldız, Kadir Akyol

09) Kadir Akyol

10)Hünkar-Özden, Meyre Batıkhan, Elçin Şayık

11)Gökhan Aydın, Emre Şahin

12)Uluç Serin, Hamdi Eryurt

13)Ayşan Armağan Yılmaz

14)Selim, Rüchan- Erdoğan Özgörkey

15)Pelin- Hakan Çelik

16)Süheyla - Ali Biritanır

17)Rahmi- Tuğba Kılıç

18) Kadir Akyol, Erdoğan Özgörkey

19)Gülten Dost

20-26)Dans Gösterilerinden

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Özgörkey'de çifte buluşma hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 13 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özgörkey'de çifte buluşma haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı