Ege Haberleri

EGE

  Özfatura, EGE-KOOP'a danışman

  İZMİR (DHA)
  10 Temmuz 2012 - 14:10Son Güncelleme : 10 Temmuz 2012 - 14:10

  EGE-KOOP'un Onursal Başkanı Burhan Özfatura, bir dönem Genel Başkanlığını da yürüttüğü kuruluşda artık Finans ve Strateji Danışmanı olarak görev yapacak.

  Eski İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Burhan Özfatura, Onursal Başkanı olduğu Türk konut devi EGE-KOOP'a danışman oldu. 1984-1989 ile 1994-1999 dönemleri olmak üzere on yıl süresince kente Büyükşehir Belediye Başkanı olarak önemli hizmetlerde bulunan Özfatura, EGE-KOOP'un Finans ve Strateji Uzmanı olarak görev yapıyor.

  EGE-KOOP Genel Başkanı Hüseyin Aslan,
  “Ege-Koop'un kuruluşundan başlamak üzere bugünlere gelmesinde çok büyük desteği olan Sayın Burhan Özfatura'nın, 1984 yılında 9 bin 448 konutluk Egekent 1 projemizin arsasının alınmasından, tüm alt yapı imalatlarının yapılmasına, kısa sürelerde konutların bitirilmesi için kredi akışının sağlanmasına kadar birçok hizmette rolü çok büyüktür. Bugüne kadar kurduğumuz her biri özel ve birbirinden değerli 11 kent parçasında ortaklarımızın daha da konforlu ve huzurlu yaşamaları için gerekli olduğunu düşündüğümüz her konuda desteğini esirgememiştir. Her zaman yanımızda olmuş, EGE-KOOP'un bugünlere gelmesine büyük katkılar yapmıştır. Değerli Onursal Başkanımızın bundan böyle Finans ve Strateji Danışmanı olarak aramıza katılması çok büyük bir inceliği taşımakla beraber EGE-KOOP'un uluslararası marka olma hedefine ulaşması yolunda da gücüne güç katacaktır. Sayın Başkanımıza da EGE-KOOP'a da hayırlı olmasını diliyorum ”dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı