« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özerhun: G.Saray'ı daha farklı yenebilirdik

Efes Pilsen Genel Manajeri Engin Özerhun, Beko Basketbol Ligi'nde moralsiz olan Galatasaray Cafe Crow'u mağlup ettiklerini belirterek, “Ancak maçın gidişatına göre sonuç daha farklı olmalıydı” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Özerhun, Galatasaray Cafe Crow'un hafta içinde yaşamış olduğu durumdan dolayı maça son derece bozuk moralle çıktığını vurgulayarak, “Rakibimiz, bizimle oynadığı maça Fenerbahçe Ülker galibiyeti moraliyle gelemedi. Biz de dördüncü periyodun son 5 dakikası hariç iyi oynadık. Daha da farklı kazanacağımız maçı, bu bölümdeki hatalarımızla az sayılabilecek bir farkla bitirdik” diye konuştu.

İki hafta içinde 3 büyük takımı yenmenin gerek mutlululuğunu, gerek avantajını yaşadıklarını anlatan Özerhun, Türkiye Ligi'ndeki zorlu süreci bitirdiklerini artık Euroleague'deki zorlu sürece gireceklerini söyledi.

Öte yandan menajer Özerhun, bir gazetede yer alan Kaya ile Fenerbahçe Ülkerli Greer'in gece kulübünde kavga ettiği şeklindeki haberin gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Söz konusu olay, Kaya ile BJK Cola Turka oyuncusu Baxter arasında bir mekanda olmuş. Ancak bahsedildiği gibi büyük olmamış, kısa süren bir gerginlik yaşanmış” ifadesini kullandı.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz